Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

Новини

Миколаївщина стала пілотною областю для розробки стратегії адаптації до зміни клімату

11/10/2021

 Миколаївська область - одна з трьох пілотних областей, де проєкт міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможності регіональних та місцевих адміністрацій щодо впровадження та виконання законодавства ЄС щодо навколишнього середовища та зміни клімату та розвитку інфраструктурних проєктів» (APENA 3) розроблятиме регіональну стратегію з адаптації до зміни клімату.

 

Так, у п’ятницю, 8 жовтня, перший заступник голови Миколаївської ОДА Георгій Решетілов провів перше спільне засідання робочої групи з розроблення стратегії адаптації до зміни клімату та плану реалізації адаптації до зміни клімату Миколаївської області за участі експертів Проєкту Майкла Фланагана - міжнародного експерта з питань зміни клімату, Антоніоса Сакаліса - міжнародного експерта компанії ІНВАЙРОПЛАН С.А. та Оксани Кисіль - старшого експерта з питань ключових інституційних відносин та розбудови потенціалу.

 

У ході засідання йшлося про важливість теми щодо зміни клімату та екологічної ситуації. Також обговорили вплив зміни клімату на енергосистему Миколаєва та Миколаївської області.

 

Георгій Решетілов зазначив, що Миколаївська область в межах проєкту повинна досягти певних результатів, а саме розробки стратегії адаптації до зміни клімату та плану реалізації стратегії.

 

«Але для нас це не тільки констатація стану речей на сьогодні, а й визначення шляхів на майбутнє. На підставі розроблених документів ми можемо розраховувати на підтримку від наших партнерів в реалізації розроблених визначених пунктів. І це конкретні кроки та результати для нашого регіону», - звернувся до присутніх Георгій Решетілов.

 

Зазначимо, що проєкт фінансується Делегацією Європейського Союзу в Україні для надання довгострокової підтримки у підвищенні спроможності органів державної влади України на місцевому та регіональному рівнях в питаннях розробки та впровадження ключових реформ, що випливають з Угоди про асоціацію та ЗВТ, включаючи спроможність здійснювати процес зближення законодавства з ЄС у сферах оцінки впливу на навколишнє середовище, стратегічної екологічної оцінки, поводження з відходами та адаптації до зміни клімату.

 

Всі новини →