Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

Новини

 


 

Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін.

Для успішної реалізації зазначених цілей надзвичайно актуальним є залучення волонтерів до співпраці. Волонтери пробації здійснюють діяльність відповідно до Закону «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність органів пробації. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

Волонтером пробації може стати будь-яка особа, що досягла 18-річного віку.

Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації:

-бажання працювати та позитивний настрій;

-стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички;

-націленість допомагати у вирішенні соціальних питань;

-відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.

Запрошуємо до волонтерства студентів вищих навчальних закладів, членів благодійних, громадських і релігійних організацій, небайдужих громадян, які володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їхньому працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної праці, наданню консультацій правопорушникам та їхнім сім’ям.
 Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами, а й забезпечувати безпеку суспільства, беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником і надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Звертатись за адресою:
м.Миколаїв,вулиця Спаська, 39, каб.26
Миколаївський районний відділ №1 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях.

 З повагою Миколаївський районний відділ №1

 


 

 

Щорічно 24 серпня Україна відзначає День незалежності - головне державне свято. Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
У 2023 році Україна відзначить 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Від усієї душі зич имо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніші вітання і побажання!

З повагою колектив Миколаївського РВ №1

 


 

 

24 серпня українці традиційно відзначають головне свято нашої держави - День Незалежності України!

В умовах сьогодення, коли Україна ціною життя українців, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває національно-патріотичне виховання. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що: "в моєму місті, країні мене стосується, що залежить від мене. Я – творець майбутнього своєї держави"!

На сучасному етапі розвитку України, коли існує пряма загроза денаціоналізації, втрати державної незалежності та потрапляння у сферу впливу іншої держави, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення патріотичного виховання, формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей.

 З метою культурно-освітнього розвитку, формування національної ідентичності, патріотичного виховання та сприяння їхньої самореалізації та творчого розвитку. протягом серпня 2023 року засуджені особи, що перебувають на обліку в Миколаївському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, взяли участь в "ІІІ Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приуроченому до Дня Незалежності України.

 

З повагою Миколаївський районний відділ №1