Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Цивільний захист населення району Оголошення ПРЕСЦЕНТР ВЕТЕРАНАМ Інформація для користувачів з вадами зору

Новини

На фінальній стадії капремонт траси Н-14 у районі Ольгополя

21/09/2021

 Капітальний ремонт автодороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв на ділянці км 153+196 – км 161+204 в районі села Ольгопіль підходить до свого логічного завершення.

 

Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

 

З 8-ми кілометрів відрізку, що ремонтується натепер забетоновано більше 6-ти кілометрів.

 

Наразі дорожники завершують влаштування "пісного" і важкого цементобетонного покриття та нарізання швів по основному проїзду. Триває бетонування бордюрів та примикань, планування узбіч та встановлення опор електроосвітлення.

 

Невдовзі підрядна організація ТОВ «ЄДБК» приступить до фінального етапу робіт з організації дорожнього руху: встановлення дорожніх знаків, нанесення горизонтальної розмітки та шумових смуг.

 

У межах населеного пункту Ольгопіль будуть облаштовані автопавільйони, туалети, тротуари, тактильна плитка та електроосвітлення.

 

У рамках національної програми «Велике Будівництво» уже відновлено 66 кілометрів траси у Кіровоградському напрямку. Ще 8 кілометрів на фінальній стадії ремонтних робіт. Дорога Н-14 відбудована у цементобетонному покритті, що значно подовжить терміни її експлуатації.

Всі новини →