Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 ОГОЛОШЕННЯ

Новини

Успіхи децентралізації: Завершується прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 14 Вересня 2021

14/09/2021

 30 вересня завершується прийом матеріалів на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Захід проводиться за ініціативи Мінрегіону з метою залучення регіональних ЗМІ до широкого висвітлення успіхів децентралізації.

 

Нагадаємо, до участі у конкурсі приймаються журналістські роботи за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал та відеоматеріал. 

 

З вимогами до оформлення можна ознайомитись за посиланням. 

 

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

 

- Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування;

- Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання;

- Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси;

- Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку;

- Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад;

- Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

 

Зазначимо, матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року. Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/ApplicationForm-2021.

 

Довідково

 

Партнери Всеукраїнського конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

 

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

 

Всі новини →