Новини
Спідьна робоча нарада по обговоренню питань соціального захисту населення територіальних громад
14/07/2021
У понеділок, 12 липня, за ініціативою начальника управління соціального захисту населення Миколаївської районної державної адміністрації Оксани Калюжної, відбулася робоча нарада спільно з директором департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксаною Єльчиєвою, її заступником Надією Матвієнко та фахівцями: Владою Житнич - начальником відділу з програмного забезпечення, Галиною Стопченко - головного спеціаліста відділу організації та надання послуг, Євгенією Голубченко - прессекретарем, із залученням профільного заступника голови Миколаївської райдержадміністрації Максима Кашуби, по обговоренню питань соціального захисту населення територіальних громад із залученням представників структурних підрозділів територіальних громад Миколаївського району.
![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217427869_168769501981002_5809363472590578312_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=opCxuOu_87oAX-2qBYC&tn=4fCEcoC2qvRPNvv3&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=9814f8711e377ccf1ba5d5a7dc9501b1&oe=60F43154)
![](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217396766_168769675314318_6451110106239481243_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=h2lKEwSEuXkAX91eSqF&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=9dd13388ca65a75bb4ac2fa07757566d&oe=60F37EF6)
На нараді обговорювали:
-проблемні питання, які виникають при призначенні і виплаті компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, у дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги;
-психологічну реабілітацію та професійну підготовку учасників АТО/ООС;
-порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення територіальної громади, які відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України #321 від 05.04.2021 року.
Всі питання викликали активне обговорювання в учасників наради. Обговорили багато питань, які не входили до поядку денного. Дуже приємно, що знайшли порозуміння та конструктив, також, залучилися підтримкою та тісною співпрацею: область - райдержадмінстрація - територіальні громади. Адже, нам потрібно об'єднуватися заради добробуту та розвитку всього Миколаївського раону та його мешканців.
Нажаль, не взяли участь у нараді соціальні представники територіальних громад: Радсадівської, Нечаянської, Степівської, Ольшанської, Чорноморської, Сухоєланецької сільських рад. Сподіваємося, були на це вагомі причини!
Всі новини →