Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19

Новини

Голова ОДА провів брифінг щодо епідеміологічної ситуації в області

30/04/2021

30 квітня, у приміщенні міськвиконкому відбувся брифінг голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма та Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича щодо пом’якшення карантинних обмежень у Миколаєві. 

 

Голова ОДА повідомив, що Миколаївщина нарешті вийшла по всіх показниках із «червоної зони», крім того є шанс увійти одразу до «жовтої», минаючи «помаранчеву». 

 

«Щодо показників: епідеміологічний поріг складає 75%, завантаженість ліжок — 51,7%. Кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 на 100 тисяч населення 56,5% при дозволених 60%. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 — 19,01%. За минулу добу вакциновано — 2804 особи, а всього вакциновано першою дозою 22388 осіб» — проінформував Віталій Кім. 

 

Також голова ОДА додав, що сьогодня відбудеться онлайн засідання Держкомісії з ТЕБ та НС, на якій він планує звернутися з проханням перевести Миколаївщину до «жовтої» карантинної зони. 

 

«У разі погодження, регіональна ТЕБ НС не може з суботи обмежувати роботу транспорту тощо. Ми це робили свідомо, працювали над цим. І зараз ми поділяємо відповідальність з усіма. Ми може будь-скільки перебувати в жовтій зоні, але можемо дуже швидко потрапити назад, якщо не будут всі дотримуватися протиепідемічних заходів. Це не означає, що від суботи можна робити все, що хочеш. Працювати кафе можуть згідно режиму до 00:00 годин» — наголосив очільник області. 

 

Віталій Кім закликав всіх й надалі дотримуватися карантиних заходів та берегти себе та свої родини.

Всі новини →