Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Оголошення Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19

Новини

Епідемічна ситуація по Миколаївському району станом на 22.02.2021 року

22/02/2021

За інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Миколаївської області за минулу добу в Миколаївському районі підтверджено 1 випадок захворювання на COVID-19.

Всього зареєстровано 571 підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них одужавших – 405 осіб, померлих – 1 особа. 

 

Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївська центральна районна лікарня Миколаївської районної ради»

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 від 07.10.2020 року № 103 «Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою SARS-CoV-2» Комунальне некомерційне підприємство «Миколаївська центральна районна лікарня Миколаївської районної ради» перепрофільовано для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим  СОVID-19 та затверджено ліжковий фонд – 40 ліжок.

 

Станом на 22.02.2021 в лікарні з 40 ліжок, заповнено – 11 ліжок (27,6%),  

з них хворих на СОVID-196 осіб (15%);

з підозрою на СОVID-19 – 1 особа,

хворих на пневмонію – 4 особи.

 

З медперсоналу хворіє 1 особа.

 

Подолати пандемію можливо лише за умови відповідального ставлення кожного громадянина до встановлених правил.

Можна скільки завгодно звинувачувати лікарів, але вони не можуть за вас виконувати елементарні правила. Тільки ви самі можете вберегти себе і своїх близьких. Для недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції закликаємо жителів району дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції. Тільки ви самі можете у разі виникнення перших симптомів поводитися відповідально: звернутися до лікаря, ізолюватися, аби не наражати на небезпеку інших.

Бережіть себе і свої родини!

Всі новини →