


| Головна | Новини | Цивільний захист населення району | Оголошення | ПРЕСЦЕНТР | ВЕТЕРАНАМ | Інформація для користувачів з вадами зору |
19/02/2014
19 лютого 2014 року в Нечаянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум учителів української мови і літератури з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та Міжнародного дня рідної мови.

Вчитель української мови і літератури Шевчук А.О. провела урок у формі бізнес-гри «Не може бути економічно сильної України без високої культури, без впровадження в усі сфери життя нашої мови».

Віншував семінар позакласний захід «Плекаймо в серці рідну мову», який організувала заступник директора з навчально-виховної роботи Мороз Н.О.
© Миколаївська районна державна адміністраціяВесь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license,якщо не вказано інше
54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18-а
код (+380)51, тел. 48-05-24, 48-05-46, 48-05-47(ф)