


| Головна | Новини | Цивільний захист населення району | Оголошення | ПРЕСЦЕНТР | ВЕТЕРАНАМ | Інформація для користувачів з вадами зору |
16/06/2020
16 червня 2020 року проведена нарада головою Миколаївської райдержадміністрації Максимом Кашубою за участю селищного, сільських голів та землевпорядників.
Розглянуто питання:
- потреби для кожної громади району громадських пасовищ з випасу худоби та сінокосіння;
- визначення площ земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для створення громадського пасовища та сінокосіння, бажаного місця їх розташування;
- виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність та користування громад. Шляхи та алгоритм дій органів місцевого самоврядування.
Запропоновано селищному та сільським головам активізувати роботу щодо створення громадських пасовищ відповідно до розглянутого на нараді алгоритму дій органів місцевого самоврядування.
© Миколаївська районна державна адміністраціяВесь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license,якщо не вказано інше
54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18-а
код (+380)51, тел. 48-05-24, 48-05-46, 48-05-47(ф)