


| Головна | Новини | Цивільний захист населення району | Оголошення | ПРЕСЦЕНТР | ВЕТЕРАНАМ | Інформація для користувачів з вадами зору |
16/03/2018
Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.
Саме з метою інформування та орієнтації школярів в професійному світі 15 березня 2018 року Ольшанську та Шостаківську ЗОШ Миколаївського району відвідали спеціалісти Миколаївського РЦЗ. Для учнів восьмих-десятих класів було проведено профорієнтаційний захід «Вибір професії – життєвий вибір».
Заступник директора Миколаївського РЦЗ Кристина Висоцька розповіла школярам про те, що обласною службою зайнятості запроваджується комплексний профорієнтаційний супровід учнів випускних класів шкіл області, починаючи вже з 8 класу і до закінчення школи. Розпочинається багатоетапна робота з анкетування учнів 8-х класів з метою визначення напрямків професійної діяльності, які цікавлять школярів та проведення профорієнтаційних уроків.
За результатами зустрічі учні пройшли профорієнтаційне тестування для визначення професійних здібностей та допомоги у виборі майбутньої професії.
