


| Головна | Новини | Цивільний захист населення району | Оголошення | ПРЕСЦЕНТР | ВЕТЕРАНАМ | Інформація для користувачів з вадами зору |
19/02/2016
Чергове засідання студентів «Університету третього віку» теріторіального центру Миколаївського району відбулося минулого тиждня в Радсаді. Як зазвичай , зібралися не байдужі , вічно молоді душею пенсіонери , щоб обговорити події, які відбуваються в громаді, поділитися досвідом вирішення проблем сьогодення, отримати нові знання та навички.
.jpg)
Соціальний працівник терцентру Анна Пінькова підготувала цікаву та змістовну лекцію про оплату житлово-комунальних послуг для користувачів субсидією. Завідуюча сільською бібліотекою та викладач університету за сумісництвом- Наталя Кравчук продемонструвала студентам, як через мережу інтернет можна передати свої показники лічильників в електро та газове господарство, дізнатися стан своїх особових рахунків, також вона повідомила, що Радсадівська бібліотека є активним користувачем інтернету, тому закликала всіх присутніх користуватись його послугами.Ключовою фразою засідання стала фраза «Вчитись ніколи не пізно»! То ж нагадуємо, що «Університет третього віку» завжди відкритий для всіх бажаючих!