Головна | Новини | Регуляторна діяльність | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
25/06/2024
Сьогодні, 25 червня, офіційно стартував переговорний процес про вступ України до ЄС. У цей день бельгійське головування у Раді ЄС скликало першу Міжурядову конференцію між Україною та ЄС, що стало початком знаменного процесу новітньої історії нашої країни.
«Неймовірно важка робота Президента та команди, яка працює над тим, щоб ми стали частиною Європейського Союзу. Важливий дипломатичний успіх. Далі - тільки вперед», – зазначив у своєму телеграм-каналі начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
© Миколаївська районна державна адміністраціяВесь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license,якщо не вказано інше
54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18-а
код (+380)51, тел. 48-05-24, 48-05-46, 48-05-47(ф)