


| Головна | Новини | Цивільний захист населення району | Оголошення | ПРЕСЦЕНТР | ВЕТЕРАНАМ | Інформація для користувачів з вадами зору |
01/09/2014
Цілком справедливим, є твердження про те, що благодійність є найбільшим виявом гуманності, що проявляється багато в чому, наприклад, у чуйності, повазі, умінні співпереживати, робити добро іншим. Благодійність завжди є реальною справою - добровільною, безкорисливою, матеріальною, фінансовою допомогою людям, які такої допомоги потребують. Вона дійсно є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності - безкорисливо прийти на допомогу іншим - у цьому світі не зникає добро.
Нещодавно працівниками культури с. Степове разом з учасниками художньої самодіяльності (від 8 до 70 років) було проведено благодійний концерт, щоб зібрані кошти передати нашим землякам-часникам АТО. Із великим розумінням віднеслися степівчани до цієї благородної справи і ми їм за це щиро вдячні. Концерт всім сподобався і навіть після його закінчення у скриньку кидали кошти.
Зібрано небагато, але це перша наша ластівка, сподіваємось, і надалі проводити такі благодійні заходи, а ще сподіваємось, що нас підтримають всі працівники культури нашого району. Благодійні внески по 230 грн. кожному передано батькам наших захисників Василю Резніченку, Дмитру Пастернаку, Олегу Псаревському.