Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

Новини

З Днем працівників сільського господарства!

19/11/2023

Щорічно у третю неділю листопада ми відзначаємо День працівників сільського господарства - професійне свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають нашу благодатну ниву.

Україну завжди називали житницею всієї Європи.

Не тільки тому, що вона багата на чорноземи та родючі землі, а й завдяки людям, які працюють на землі і знають справжню ціну врожаю.

Повномасштабна війна стала справжнім випробуванням для сільськогосподарської галузі нашої країни. Вторгнення спричинило руйнування налагоджених роками процесів, багато посівних площ заміновано, до частини немає доступу, пошкоджені та знищені тваринницькі ферми, техніка та склади.

Незважаючи на всі труднощі, працівники сільського господарства міцно тримають свій фронт. Продовжують сіяти, збирати, підживлювати та годувати. Вже другий рік поспіль роблять все можливе, щоб гарантувати продовольчу безпеку нашій країні та світу.

Дякуємо за уміле господарювання та любов до рідної землі.

Бажаємо благополуччя, сил, наснаги і життєвої енергії. Нехай все, до чого торкаються руки, росте і колоситься, радує високими врожаями.

 

Всі новини →