Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

Новини

Тижневі підсумки

17/11/2023

Звіт про роботу за тиждень, протягом якого встигли зробити немало.

Зокрема відбулася зустріч з народними депутатами України Олександром Пасічним та Ігорем Копитіним, очільником обласної ради Антоном Табунщиком, головою районної ради Ганною Коверзнєвою і депутатами районної ради. Обговорили ряд важливих питань та нагальні потреби, які має район з настанням зимового періоду. Така співпраця є дуже важливою, адже дає можливість більш ефективно вирішувати суспільні завдання.

В районі й надалі триває підготовка до можливих блекаутів. Важливою складовою цього є робота Пунктів незламності. Продовжуємо забезпечувати всім необхідним для комфортного прийому людей. Наразі тривають комплексні ремонтні роботи з облаштування 100 укриттів. Крім того зводять 12 нових захисних споруд цивільного захисту. Будівництво виконують згідно вимог державних будівельних норм.

Продовжуємо забезпечувати гуманітарною допомогою наших мешканців. За спияння Гуманітарного штабу Миколаївської ОВА у села громад, які потребую допомоги у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів та інше, завозили необхідне.

Не дивлячись на те, що військовий стан в країні створює безліч перепон для влаштування дітей в сімейні форми виховання, ми не зупиняємо роботу в цьому напрямку. На черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини було розглянуто питання щодо влаштування дитини-сироти до дитячого будинку сімейного типу. Щиро дякуюємо батькам-вихователям, що допомагають таким дітям відчувати себе потрібними.

Взяли участь у обласній онлайн-нараді. Обговорювали реалізацію Стратегії реформування системи шкільного харчування, створення безпечного середовища в закладах освіти області в умовах воєнного стану, а також забезпечення прозорості закупівель.

Підтримуючи загальну політику щодо запобігання та протидії корупції на офіційному вебсайті Миколаївської РВА створено сторінку «Прозорість та Підзвітність» для розміщення оперативної інформації про процедури публічних закупівель, замовниками яких виступають місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Пропонуємо громадам долучатися та надавати матеріали для висвітлення. Чітка та зрозуміла інформація про витрачені державні та місцеві кошти потрібна людям.

Працюємо.

 

Всі новини →