Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

Новини

Благодійна загальнорайона ярмарка з нагоди Дня Миру та на підтримку Збройних Сил України

22/09/2023

Потрібен Мир – тобі й мені.

Потрібен Мир усім нам!

Сьогодні селище Радісний Сад гостинно запросило громади Миколаївського району для участі у благодійному загальнорайонному ярмарку з нагоди Дня Миру та на підтримку Збройних Сил України.

Веселий гомін, радість зустрічі, посмішки, обійми - з перших хвилин піднесений настрій охоплював учасників та гостей. Музичний супровід Зразкового дитячого оркестру Радсадівського будинку культури створював бадьору атмосферу.

"Ми робимо цей захід на честь усіх, хто забезпечує мир в Україні,"- сказав у привітному слові начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба.

Урочиста частина розпочалася хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих захісників України.

Перший заступник начальника Андрій Грейц та заступник Раміль Агабеков подякували всім керівникам громад, які взяли участь у ярмарку. І Радсадівській громаді - за гостинність та надану чудову можливість зробити добру спільну справу.

На дбайливо та креативно прикрашених локаціях пригощалися смаколиками, купували місцеві вироби. Громади кожна козиряли власною продукцією. Творчі колективи створювали неповторний настрій. А благодійний аукціон, підготовлений Коблівською громадою, запалив азартом усіх присутніх.

Голова Радсадівської громади запропонував започаткувати нову чудову традицію - відсьогодні День миру відзначати щорічно у Радісному Саді.

Дякуємо усім і кожному, хто особисто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил. Всім господиням за власні вироби, умільцям за їхні чудові роботи, кожна з яких виготовлена з душею.

Зібрані спільними зусиллями кошти будуть передані на потреби Сил оборони України.

Разом ми – сила!

Разом ми – непереможні!

 

 

20 вересня у приміщенні Березанського відділу

 

Всі новини →