Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

Новини

До уваги користувачів: у 2022 році буде функціонувати оновлена версія системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство»

07/02/2022

Казначейство інформує, що з  3 січня 2022 року здійснено перехід на оновлену версію системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі - СДО).

У новій версії СДО реалізовано:

  • новий модуль взаємодії органів Казначейства з органами, що контролюють справляння надходжень бюджету, у процесі повернення з державного та місцевих бюджетів помилково або надміру зарахованих коштів;
  • новий, більш зручний та функціональний інтерфейс СДО, розроблений з урахуванням зауважень та побажань користувачів;
  • можливість автоматичного підключення нових рахунків без  додаткового подання Заявок про надання доступу;
  • та інше.

В зв’язку з оновленням версії змінено форми документів, які подаються для організації підключення до СДО.

Користувачі, які зареєстровані у поточній версії СДО, зможуть здійснювати вхід до нової версії  без необхідності подання Заявок про надання доступу до СДО. Персональні права, доступ до функцій та операцій таких користувачів  збережені у новій версії СДО.

Для організації підключення нових клієнтів та користувачів, а також у випадку оновлення інформації (зміна ідентифікаційнихданих, повноважень, тощо) зареєстрованих користувачів, необхідно подавати документи за оновленими формами.

Більш детальний опис оновленої версії, нова Документація (інструкція) користувача та нові форми документів для організації підключення до СДО за посиланням:

Електроннісервіси/ Система дистанційногообслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство» / Оновленаверсія СДО

Всі новини →