Новини
У рамках президентської програми «Велике будівництво» продовжується укладання бетону у напрямку Одеси
17/11/2021
У рамках президентської програми «Велике будівництво» продовжується укладання бетону у напрямку Одеси
В активній фазі триває укладання важкого цементобетону на 127 км автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ в Одеському напрямку.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.
Так, працівники підрядної організації ТОВ «Європейська дорожньо-будівельна компанія» після влаштування нижнього шару бетонного покриття приступили до укладання важкого цементобетону завтовшки 26 сантиметрів.
Між шарами бетону влаштовується розділювальний елемент – геотекстиль, який убезпечує покриття від проникнення вологи.
Одразу ж після укладання цементобетонної суміші здійснюється завершальне оброблення поверхні для надання їй шорсткості. Це значно покращує зчеплення коліс автомобіля з дорогою та зменшує ковзання транспорту взимку.
Невдовзі під’їзний шлях до міста Миколаєва з Одеського напрямку буде з новим сучасним покриттям, яке до того ж ефективно витримуватиме суттєві навантаження та щоденний інтенсивний потік транспорту.
#ВеликеБудівництво
Всі новини →