Головна | Новини | Регуляторна діяльність | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
Закінчується насичений ініціативами та результатами тиждень. В підсумках про деякі.
Насамперед висловлюємо вдячність усім, хто продовжує підтримувати наш район та не полишати постраждалих людей в біді, що принесла на нашу землю
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє, що оскільки разом із активними бойовими діями із лютого 2022 року
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє, що українці отримують виплати для відновлення пошкодженого житла за програмою єВідновлення
Статтею 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі—Закон №1058-IV), передбачено, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному
Отримання високих урожаїв неможливе без ефективної системи захисту від бур’янів, хвороб і шкідників як одного з найважливіших елементів технології. Адже без надійного контролю втрати від них сьогодні можуть становити 30–40%
Під головуванням заступника начальника районної військової адміністрації Раміля Агабекова сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Миколаївській районній військовій адміністрації, де було розглянуто два питання: влаштування дітей,
Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова
Рідна мова - це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура.
Рідна мова
10 років, як Небесна Сотня прийняла перший бій українців з ворогом. Відтоді розпочався новий етап історичної боротьби, яку сьогодні продовжуємо. За гідність і волю, незалежність і територіальну цілісність, мир і
На Казанківщині вже визначили найсильніших у волейболі серед юнаків. Боротьба за кожен мʼяч зробила змагання яскравими та незабутніми.
У запеклій грі перше місце виборола команда Казанківської гімназії №1, друге посіла Казанківська
Сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров’ю перемішана сльоза…
А батько сина ще не відпускав…
20 лютого Україна вкотре згадує трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в