Головна | Новини | Регуляторна діяльність | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55
25 березня 2024 року відбулося засідання XLI сесії Коблівської сільської ради під головуванням секретаря Світлани Талохи. У роботі сесії взяли участь 12 депутатів сільської ради, старости округів, керівники структурних підрозділів
НН Інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки міністерств і відомств, у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя». Це
Сьогодні особлива дата, особливий день - 10-та річниця з Дня створення Національної Гвардії України. Сучасна Національна Гвардія формувалася в бойових умовах на початку російсько-української війни. За роки існування пройшла шлях від
Для планової діяльності ПП «ЛІДІЯ» за № справи 4169 (2023112811355) щодо розробки кар’єру з метою видобування корисної копалини на родовищі пісків Баловне (ділянка № 2), яке розташоване на південно –
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної військової адміністрації повідомляє, що з 22 березня 2024 р. вступати до закладів вищої освіти
Купуючи продукцію українських виробників, українці не лише прямо підтримують економіку країни, але й безпосередньо платять зарплати людям, які працюють на підприємствах, роблять можливою підтримку армії (адже майже всі податки під
Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України
Громадяни, які не вчиняли правопорушень під час окупації, не мають відчути жодної несправедливості чи дискримінації після відновлення української влади в Криму. Разом з тим, громадянам України, які наразі проживають в окупації,