ОГОЛОШЕННЯ - До відома сільгоспвиробників
.jpg)
Держава запроваджує підтримку аграріїв в умовах воєнного стану
До відома сільгосптоваровиробників
З метою своєчасного і якісного проведення збирання ранніх зернових та зернобобових сільськогосподарських культур в умовах воєнного стану повідомляємо про можливість отримання відповідного дозволу для організації роботи підприємства під час комендантської години.
Для отримання дозволу керівник сільгосппідприємства звертається із відповідною заявою на ім'я голови Миколаївської районної військової адміністрації із зазначенням інформації згідно додатку.
Заяву та додаток можливо надати до Миколаївської районної військової адміністрації або надіслати електронною поштою на адреси: upragrorozv_mrda@ukr.net або mykolayiveconom@ukr.net.
Про проведення бронювання військовозобов’язаних в агропромисловому комплексі
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану», з метою проведення бронювання військовозобов’язаних підприємствами, установами та організаціями агропромислового комплексу області, надаємо Порядок надання підприємствами, установами та організаціями документів для отримання документів про відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час (додається).
Інформація надається Міністерству аграрної політики та продовольства України на електронну адресу:VL2022@ukr.net підприємствами, установами та організаціями з обґрунтованими пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається.
До відома сільгосптоваровиробників щодо проведення весняно-польових робіт в умовах військового стану
Управління соціально-економічного розвитку територій Миколаївської районної військової адміністрації доводить до відома сільськогосподарських товаровиробників, що Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено пам’ятку сільськогосподарським товаровиробникам при проведенні комплексу весняно-польових робіт в умовах агресії російської федерації проти України.
Звертаємо увагу, що в матеріалах пам’ятки є перелік банківських установ, які надали згоду на кредитування агропідприємств та мають державні гарантії на портфельній основі.
У рамках урядової програми вже розпочато прийом документів банківськими установами: АТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк» та АТ «Райффайзен Банк Аваль». На сьогодні ними зібрано понад 200 пакетів документів на кредитування агробізнесу, частину з яких направлено на узгодження до кредитних комітетів.
Крім цього, у разі безпідставного отримання відмови банку у наданні кредиту, просимо інформувати департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації на електронну пошту: dapr.fin@meta.ua за встановленою формою.
До відома сільгосптоваровиробників, які подали заявку про участь у програмі, направленій на відновлення ґрунтів, імовірно забруднених вибухонебезпечними предметами, та підтримку сільгоспвиробництва
.jpg)
Раніше повідомлялося, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Всесвітня продовольча програма (ВПП) розпочали програму підтримки сільгоспвиробників з розмінування та відновлення сільськогосподарських ділянок площею від 3 до 300 га, які постраждали від військових дій, починаючи з лютого 2022 року.
Малі фермери Миколаївського та Баштанського районів можуть подати заявку про участь у програмі через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 21 квітня 2024 року.
За даним напрямком в Державному аграрному реєстрі вже подано значну кількість заявок, з яких більша частина потребує активізації шляхом нанесення електронного підпису.
Враховуючи вищезазначене та з метою розгляду поданих заявок, просимо усіх зацікавлених суб’єктів господарювання агропромислового комплексу невідкладно підписати подані заявки в ДАРі (особистий кабінет) https://www.dar.gov.ua.