Mykolayiv » News
Головна News Regulating politics and entrepreneurship УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

News

Легалізація найманої праці в Радсадівській громаді

20/07/2021

Фахівці Миколаївської районної філії Миколаївського ОЦЗ провели інформаційно - роз’яснювальний рейд на території населених пунктів Радсадівської ОТГ спрямований на детінізацію зайнятості. Було обстежено ряд торгових точок (магазинів) в населених пунктах громади. 

      Під час заходу заступником начальника відділу Вікторією Тарановою проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та найманими працівниками щодо дотримання законодавства про працю, зокрема легалізацію робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімальний рівень.
 
       На момент здійснення рейду у багатьох торгових точок (магазинах) здійснювали торгівлю наймані працівники без належного оформлення.
       Усім підприємцям, у яких виявили порушення, було рекомендовано негайно укласти трудові договори з найманими працівниками. 
       Продавчиням, які здійснювали продаж товарів без оформлення трудових відносин, надано роз’яснення про відповідальність та переваги реєстрації підприємницької діяльності або трудових відносин. 
     
 

Всі новини →