Mykolayiv » News
Головна News Regulating politics and entrepreneurship УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

News

Під завісу робочого тижня інформуємо про важливе

31/05/2024

Значущим був Міжнародний форум "Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри", що проходив з нагоди Міжнародного дня поля на базі Миколаївського національного аграрного університету. Форум став майданчиком для обміну досвідом та презентації новітніх розробок в аграрній сфері. Зокрема побачили демонстраційний полігон сортовипробувань нових сортів зернових і гібридів технічних культур, 210 з яких виведено українськими селекціонерами, а 30 - в країнах ЄС. Це вражаючі досягнення, український АПК має значний потенціал для розвитку.

На базі Миколаївської РВА відбулась презентація проєкту «Центр культурної спадщини ЄДИСАН» ГО «ЕКО Березань», якому ми надаємо інформаційну підтримку. Мета – переглянути культурну спадщину через українську ідентичність та зробити актуальний реєстр об’єктів.

Розпочались змагання серед дитячо-юнацьких команд з футболу Миколаївської області на Кубок начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма «Разом до перемоги». Команди змагатимуться майже півтора місяця, у боротьбі за кубок буде задіяно біля 1200 дітей, попереду ще п'ять фіналів. Бажаємо нашим юним футболістам цікавих та захоплюючих ігор, яскравих протистоянь та позитивних емоцій!

В рамках програми підтримки Миколаївської області, за співпраці Посольства Королівства Данія в Україні з Офісом управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS), Воскресенська, Мішково-Погорілівська, Очаківська громади отримали машини-сміттєвози Ford. Це значно підвищить спроможність громад у комунальній сфері.

Днями у с. Пересадівка Воскресенської ТГ запрацював підрозділ місцевої пожежної охорони. Варто зазначити, що у складний час, загони добровільних вогнеборців продовжують формуватись. Відтепер мешканці громади можуть розраховувати на допомогу професійних рятувальників.

У рамках проєкту Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні «EU4UASchools-UA: Build Back Better» у двох ліцеях Радсадівської громади, що постраждали наслідок ворожої агресії, було завершено ремонтно-будівельні роботи. Проєкт став можливим завдяки підтримці Європейського Союзу та здійснюється у тісній співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Миколаївською ОВА, місцевими громадами та навчальними закладами.

У перший літній день відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято дитячої радості. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Протягом тижня з нагоди свята відзначали Почесними грамотами прийомних батьків, вручив Подяку дівчинці - вихованиці прийомної сім'ї.

Крім того, родинам передано побутову техніку - холодильники, сушильні та пральні машини, мікрохвильові печі.

Цю допомогу Миколаївщина отримала завдяки донорам і партнерам Кримський фронт, UAIM Humanitarian Fund, KSRelief.

Щира подяка начальнику Миколаївської ОВА Віталію Кіму, першому заступнику начальника Миколаївської ОВА Георгію Решетілову і нашій команді - заступникам Андрію Грейцу, Рамілю Агабекову, керівнику апарату Анні Григоращенко та всім працівникам Миколаївської РВА. Це результат наших наполегливих згуртованих дій.

Хочу відмітити тут окрему участь голів громад, які сприяли передачі техніки родинам. Для них це потужна підтримка та можливість спростити побутові справи, яких у сімей з дітьми немало. І про таке органи влади також мають дбати.

Працівники Служби у справах дітей виїздили до багатодітних та малозабезпечених родин у селах Чорноморської, Березанської ТГ. Завезли продуктові набори, медичні й гігієнічні засоби.

Маємо гарну новину - 12-річного хлопчика, позбавленого батьківського піклування, влаштовано до прийомної сім’ї з Мішково-Погорілівської громади.

Прагнемо, щоб усі діти росли здоровими та радісними, під мирним небом України.

Сьогодні останній день навчального року. Попри труднощі часу, було багато хороших моментів, а ще більше – попереду. Подяка українським воїнам за можливість навчатися і працювати. Нехай лунає останній дзвоник, а не повітряні тривоги.

 

Всі новини →