Mykolayiv » News
Головна News Regulating politics and entrepreneurship УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

News

Міжнародний день поля на Миколаївщині: сучасні агротехнології та продовольча безпека України

31/05/2024

У четвер, 30 травня, на інноваційному полігоні Миколаївського національного аграрного університету з трансферу сучасних технологій відбувся форум «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри». 

Захід пройшов з нагоди Міжнародного дня поля й зібрав численних учасників, які мали змогу ознайомитися з головними досягненнями та новітніми технологіями в аграрній сфері.

 

Начальник Миколаївської ОВА звертаючись до присутніх зазначив, що відзначення Міжнародного дня поля – це не просто демонстрація технологій, а платформа для обміну досвідом і співпраці, що сприятиме відновленню та розвитку аграрної галузі Миколаївської області.

 

«Сьогоднішній захід показує, що ми готові використовувати новітні технології та знання для забезпечення продовольчої стабільності України. Спільними зусиллями ми здатні досягти великих успіхів», – сказав очільник області.

 

На заході були презентовані сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур. Учасники мали змогу побачити демонстраційний полігон сортовипробувань нових сортів зернових і гібридів технічних культур вітчизняних та закордонних селекційних центрів.

 

Особлива увага була приділена презентації сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного та закордонного виробництва брендів: LOZOVA MASHINERY, JOHN DEER, LEMKEN, NEW HOLLAND, CLAAS, MZURI WORLD Sp. z o. о., AMAZONE, JCB, KUHN та інші. 

 

Окрім цього, компанія MZURI WORLD Sp. z o. о. представила результати новітньої технології смугового землеробства MZURI PRO-TILL в умовах природного та штучного зволоження ґрунту.

 

Цей захід став важливою платформою для обміну досвідом, започаткування нових проєктів та обговорення актуальних питань продовольчої безпеки України в контексті післявоєнного відновлення.

 

Зазначимо, що участь у форумі взяли начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, його перший заступник Георгій Решетілов, заступники Олександр Трайтлі та Микола Марінов, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, керівник Офісу Посольства Королівства Данія в Миколаєві Якоб Хансенсен, ректор Миколаївського національного аграрного університету В'ячеслав Шебанін, президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало,  народні депутати України, депутати обласних та місцевих рад, представники місцевого самоврядування, міжнародні партнери, ректори провідних університетів та аграрії регіону.

Всі новини →