Головна | News | Regulating politics and entrepreneurship | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
У середу, 31 січня, відбувся пресбрифінг за участі заступника начальника управління – начальника відділу цивільного захисту управління з питань цивільного захисту Миколаївської обласної військової адміністрації Олени Горбачової.
Говорили на такі
В Миколаївському районі контроль за утриманням, вихованням, навчанням мешканців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей за місцем проживання сім’ї шляхом її відвідування, здійснює Служба у справах дітей районної військової
Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.
Долучайся до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – символу сміливості, відданості та відваги. Ти не
Сьогодні в адмінбудівлі Миколаївської РВА за участю народного депутата України Олександра Пасічного, голови районної ради Ганни Коверзнєвої, представників Миколаївського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, районних управлінь поліції, ДСНС,
Сьогодні начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба провів ініційовану розширену нараду з питань належного функціонування повноцінного об'єкту укриття в КНП "Багатопрофільна лікарня Веснянської, Радсадівської сільських рад Миколаївського району".
В засіданні взяли участь
На сьо
На сьогоднішній день наша країна є вільною від грипу птиці, проте ризики занесення грипу птиці в Україну є особливо високими в період весняної міграції птахів.
Найбільш ефективними заходами, спрямованими на
Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця.
Долучайся до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – символу сміливості, відданості та відваги. Ти не
26 січня голова Коблівської громади Володимир Панич відвідав з робочим візитом Благодійну організацію «Благодійний фонд «Крок у майбутнє» у м. Нова Одеса.
Фонд працює в багатьох містах України і допомогу від
28 січня за ініціативи Служби у справах дітей Миколаївської РВА діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячого будинку сімейного типу Коміних із Сухоєланецької сільської територіальної громади взяли участь у
29 січня Україна вшановує пам'ять героїв Крут, що є однією із яскравих і трагічних сторінок історії формування української незалежності.
День 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали