Головна | News | Regulating politics and entrepreneurship | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
У наступному сезоні Всеукраїнських шкільних ліг нас чекає повна цифровізація організаційних процесів, яка принесе безліч нововведень та полегшень для всіх учасників. Спортивна федерація тієї чи іншої ліги, громада, школа - матимуть
Відповідно до вимог ч.2 ст.4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ПП «Лідія» повідомляє про намір провадити плановану діяльність з розробки кар’єру з метою видобування корисної копалини на родовищі
Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця. Долучайся до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – символу сміливості, відданості та відваги. Ти не
Юлія Герасимова – шестиразова чемпіонка України та учасниця трьох чемпіонатів Європи у складі збірної України з волейболу, а ще – національний амбасадор проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». «Спорт завжди був важливою
Щорічно Міністерство цифрової трансформації України досліджує Індекс цифрової трансформації регіонів. Це дає змогу оцінити ефективність цифрових рішень на місцях та визначити рівень цифрової культури громадян. Індекс містить 8 субіндексів, 28 індикаторів та 88
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу! Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом. Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55
Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця. Долучайся до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – символу сміливості, відданості та відваги. Ти не
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної військової адміністрації повідомляє, що громадянами нашої держави вже отримано більше 500 житлових сертифікатів на
Представники влади, відомі спортсмени, педагоги відвідали відкриття другого етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». «Зараз йде війна, агресор позбавляє дитинства дітей. Мета проєкту – відволікти їх від війни, дати позитивні емоції. Учасникам побажаю
У середу, 7 лютого, відбувся пресбрифінг за участі директорки департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної військової адміністрації Оксани Єльчієвої. Говорили на такі теми: – реалізація державних програм щодо підтримки незахищених верств населення