Головна | News | Regulating politics and entrepreneurship | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
У п’ятницю, 16 лютого, у Новомар’ївській громаді відбулося відкриття Ⅱ етапу змагань у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». У день відкриття спортивних ігор відбулись змагання з волейболу, учасниками яких
У п'ятницю, 16 лютого, у Врадіївській громаді стартував II етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу. Участь у цьому заході взяли вісім команд, 90 юних спортсменів та спортсменок Врадіївського
Посилання на проєкт https://t.me/+RpBrsJpIk2tmZTIy. BRAMA – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Цілі проєкту: -знищення російських осередків в Інтернеті -зменшення рівня булінгу та цькування
Школярі Березанської громади змагалися у волейболі та баскетболі. Як хлопці, так і дівчата показали свою майстерність й фізичну стійкість. У результаті протистоянь на волейбольному полі команди дівчат та юнаків Березанського ліцею
Відтепер роботодавці, які найняли людину з інвалідністю, можуть одержати через портал Дія компенсацію за облаштування її робочого місця. Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних
19 лютого вся велика українська родина відзначає День Державного Герба. Державний Герб - один з трьох державних символів нарівні з Державним Прапором України та Державним Гімном України. Тризуб - символ держави, що
За сприяння Служби зайнятості в районі активно продовжується розвиватися такий напрямок діяльності як суспільно корисні роботи. Завдяки цьому механізму вдається на деякий час залучити безробітних осіб до легальної зайнятості з
Відповідно до вимог ч.2 ст.4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ТОВ «Гринвіл ЛТД» повідомляє про намір провадити плановану діяльність щодо поливу сільськогосподарських культур за рахунок прокладки трубопроводів систем
У п'ятницю, 16 лютого, на базі Мішково-Погорілівського ліцею відбулися змагання з баскетболу серед дівчат у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Учасниками змагань були команди Мішково-Погорілівської гімназії та Мішково-Погорілівського ліцею. На початку
Особливість Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – швидкість, мобільність та високий рівень підготовки кожного бійця. Долучайся до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – символу сміливості, відданості та відваги. Ти не