Головна | News | Regulating politics and entrepreneurship | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
І знову – березень…
І знову линуть до нас думки геніального українського поета
Минає 210 років з дня народження Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Україна щороку вшановує його пам’ять та зачитує кобзареві
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської РВА інформує з приводу проведення трансформації е-Суду.
Модернізація електронного суду сприятиме поданню позовів онлайн, отриманню документів
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської РВА повідомляє, що посилення цифрового захисту є одним із пріоритетних завдань нашої держави.
Сьогодні у кіберзлочинців
Дорогі жінки!
Берегині, захисниці, справжні українки!
Все найкраще в світі починається з вас. У Міжнародний жіночий день - 8 Березня промовляємо найніжніші слова – матерям, дружинам і нареченим, сестрам і донькам, даруємо
Під головуванням заступника начальника районної військової адміністрації Раміля Агабекова сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Миколаївській РВА.
Розглянуто ряд питань, з метою забезпечення законних прав та
Відповідно до вимог ч.2 ст.4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» ТОВ «НІКЗЕМРЕСУРС-ПІСОК» повідомляє про намір провадити плановану діяльність щодо видобування корисних копалин – промислової розробки пісків будівельних родовища
Первомайська СВА та орган управління освітою громадою стали учасниками Регіонального форуму «Реформа харчування - пріоритетний та свідомий вибір Миколаївщини».
Початок робочого тижня дуже продуктивний і насичений, бо відкрив нові горизонти та
5 березня 2024 року під головуванням селищного голови відбулася XLVIII сесія Березанської селищної ради VIII скликання. Розпочалося сесійне засідання хвилиною мовчання, присутні вшанували пам'ять полеглих захисників України.
В роботі сесії взяли
Перший понеділок березня, розширена апаратна нарада. Час мотивувати та виконувати задачі.
Сьогодні нараду начальник Миколаївської РВА Максим Кашуба розпочав з заслуховування детальних звітів керівників відділів та управлінь. Підвели підсумки роботи за
1 березня. На цьому тижні звітування припадає на перший день весни. І як водиться, з її початком усі ми з новою силою сподіваємося на краще.
Для двох дівчаток початок кращого вже