Головна | News | Regulating politics and entrepreneurship | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
13 березня відбулося засідання колегії Служби у справах дітей Миколаївської обласної військової адміністрації. Вела засідання голова колегії, начальник обласної Служби Ірина Пономарьова. Участь у заході брали керівники служб районного рівня
На Березанщині у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» три команди змагалися за право представляти громаду на районному рівні.
Юнаки й дівчата Комісарівського та Краснопільського ліцеїв продемонстрували високий рівень майстерності у
Український ветеранський фонд Мінветеранів починав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу «Варто почати власну справу».
За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тисяч до
Наші діти продовжують кампанію Пліч - о - пліч всеукраїнські шкільні ліги.
12 березня на базі Новоодеського ліцею № 2 відбувся 3 етап змагань громад Миколаївського району.
Відзначали переможців та учасників
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що одним із обов’язків операторів ринку є - реєструвати потужності у випадках, передбачених цим Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності
Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної військової адміністрації нагадує, що декларування посадовців – є дієвим інструментів запобігання корупції у публічному
Настає весна, і робіт у садівників додається. Причому з настанням тепла зміни в саду відбуваються стрімко. На рослинах, які вчора ще спали, вже починають набухати бруньки, все буквально на очах
Активізуючи роботу щодо розвитку сімейних форм виховання та пропагування створення у нашому районі нових прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та патронатних сімей, Службою у справах дітей Миколаївської РВА спільно
12 березня в приміщенні Управління соціального захисту населення Миколаївської РВА відбулось засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Миколаївського району.
Обговорено наступні питання:
-про затвердження Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на
Продовжуємо спільно розв'язувати проблему аварійності дороги загального користування місцевого значення (Одеса-Новоазовськ)-Лимани-Вікторівка, яка сполучає шість сіл Березанської громади між собою та з трасою міжнародного значення.
Організаційні питання попередньо було вивчено на розширеному