Николаевский район » Новости
Українська | Русский | English
Головна Новости Цивільний захист населення району Оголошення ПРЕСЦЕНТР ВЕТЕРАНАМ Інформація для користувачів з вадами зору

Новости

Пам’ятка населенню «Африканська чума свиней»

10/12/2021

На території України, а також у інших країнах продовжує бути напруженою ситуація щодо захворювання свиней африканською чумою. 
 
Так, за повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області виявлено та лабораторно підтверджено випадок АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ в лісопосадці між населеними пунктами.
 
Новоодеське управління Головного управління у Миколаївській області вкотре наголошує, що в умовах напруженої епізоотичної ситуації щодо АЧС в Україні, здоров’я та благополуччя тварин, повністю залежить від громадської свідомості та дій осіб, які утримують цих тварин.
 
Зауважуємо, що для людини вірус не становить загрози, але на жаль людський фактор найбільше сприяє поширенню захворювання та впливає на економіку. Адже вірус розповсюджується разом з переміщенням живих свиней та із продукцією тваринного походження із загрозливих зон, як результат вимушено знищується все поголів’я в карантинній зоні. 
 
Шановні громадяни, мешканці Миколаївського району, у разі підозри або випадку прояву будь-яких ознак захворювання у тварин необхідно  невідкладно звернутися до Новоодеського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та Миколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини, яке знаходиться за адресою: місто Миколаїв, вул. Одеське шосе, 90. повідомити за тел. 48-41-85 або за тел. 48-05-46 – приймальня Миколаївської районної державної адміністрації.

Всі новини →