Головна | Новости | Регуляторная деятельность | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
Матеріал підготовлено ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) в рамках медіа-кампанії «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст».
Змагання у рамках всеукраїнського п’ятого етапу «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» стартує о 8:45:
- Баскетбол серед дівчат | 1 Раунд | Пліч-о-пліч [ V ЕТАП ]
https://www.youtube.com/live/VyJa8cHb_I0
- Баскетбол серед юнаків | 1
Приходь у Центр рекрутингу української армії у Миколаєві.
Дізнатись більше про його роботу можна за телефоном 098 628 53 51, пн-пт 09:00 - 17:00.
Детальніше про проєкт Міністерства оборони України тут: https://recruiting.mod.gov.ua/index.html
Переглянути відео: https://www.facebook.com/share/v/iV67HcHXGNmtqzxP/
Сьогодні відбулася чергова робоча зустріч працівників Служби у справах дітей з представниками Save the Children, міжнародної благодійної організації, яка надає значну підтримку дітям з особливим статусом, що перебувають у прийомних
Для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та звіт з оцінки впливу на довкілля СП« НІБУЛОН» щодо нового будівництва естакади та бункерівзавантаження зернових та олійних культур на залізничний
На виконання меморандуму про співпрацю, на базі Миколаївського районного відділу №1 Державної установи «Центр пробації в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях» заступник директора Миколаївської філії Миколаївського ОЦЗ Олександр Ткачук
Висновок з оцінки впливу на довкілля від 10.06.2024 № 03-2024/24 планової діяльності ТОВ «ГРІНТУР - ЕКС» щодо нового будівництва водозабору підземних вод із артезіанських свердловин для безперебійного водопостачання виробничих об’єктів
Приходь у Центр рекрутингу української армії у Миколаєві.
Дізнатись більше про його роботу можна за телефоном 098 628 53 51, пн-пт 09:00 - 17:00.
Детальніше про проєкт Міністерства оборони України тут: https://recruiting.mod.gov.ua/index.html
Переглянути відео: https://www.facebook.com/mykoda/videos/787029623196302/
Ділимося новиною: діти з прийомних сімей Прокопчуків, Жданових, Кривенко-Сушкової насолоджуються літнім відпочинком в Міжнародному дитячому центрі «Артек-Буковель-Лісовий».
Цей мальовничий табір, розташований в Карпатському національному парку на висоті 920 м над рівнем