Головна | Новости | Регуляторная деятельность | УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 | Оголошення |
У Березанській громаді відбулися змагання з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Завдяки майстерності та командній роботі перше місце виборола команда Березанського ліцею, а друге місце посів Краснопільський ліцей.
Окрім
Переваги придбання товарів українського виробництва:
-40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет
-Купуючи українське, ти платиш заробітну плату всім, хто створював цей продукт. З податків на заробітну плату йдуть відрахування на
Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua і платіжним сервісом RozetkaPay запускає новий безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів
04 квітня відбулося засідання ХХХІХ сесії Куцурубської сільської ради ІІІ скликання під головуванням сільського голови Інни Копійки. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів сільської ради, старости, керівники структурних підрозділів
До Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, який відзначається 6 квітня, Національний фестиваль «Код Нації» оголосив про проведення Всеукраїнського спортивного марафону «Крок».
Головна мета марафону – проведення спортивних заходів
Спортивні змагання продовжують радувати своїми захоплюючими протистояннями. Учора, 2 квітня, на базі Сухоєланецького ліцею відбулися змагання в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.
Чотири команди взяли участь у цих змаганнях:
Під головуванням заступника начальника районної військової адміністрації Раміля Агабекова сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Миколаївській районній військовій адміністрації.
З метою забезпечення законних прав та інтересів
З початку дії програми єВідновлення на Миколаївщині отримано 6245 заяв щодо компенсації за пошкоджене майно.
Комісія з надання компенсації вже затвердила надання компенсації на суму більше ніж 364 млн грн для
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави.
28-29 березня відбувся Міжрегіональний форум ЦНАП «Синергія Півдня». Гостинна Одеса приймала у себе спеціалістів ЦНАП Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.
Основна мета заходу – підтримка розвитку мережі ЦНАП у період турбулентності,