Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19

Новини

Зміни до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

20/07/2020

У Порядку надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину з’явилися нові корективи, передбачені постановою КМУ № 600 від 15.07.2020 «Деякі питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Що змінилося? Тепер мають право на отримання допомоги по частковому безробіттю працівники підприємств, які через карантин перебували:
у простої відповідно до ст. 113 КЗпП(крім періоду освоєння нового виробництва/продукції), (крім осіб, які отримують пенсію);
у відпустці без збереження заробітної плати відповідно до п. 31 ст. 25 та ст. 26 Закону України "Про відпустки" (крім осіб, які отримують пенсію).

Не мають права на отримання такої допомоги фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами та отримують пенсію або допомогу по частковому безробіттю як наймані працівники.

За допомогою по частковому безробіттю можна звернутися протягом 90 днів з дати оголошення простою чи наказу про відпустки без збереження заробітної плати.

Сума допомоги встановлюється за кожну годину простою/відпустки із розрахунку двох третин від тарифної ставки (окладу), але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

 

Всі новини →