Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення

Новини

Запрошує Державна прикордонна служба України

17/01/2020

В гостях в Миколаївській районній філії Миколаївського ОЦЗ побувала представник Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України в Миколаївській області.

          Для безробітних громадян було проведено семінар на тему «Служба за контрактом в прикордонній службі України». Прапорщик Наталя Зелінська розповіла присутнім про структуру та статус Державної прикордонної служби України, умови оформлення на службу за контрактом, соціальні гарантії службовцям та їх сім’ям, актуальні вакансії тощо.

         Окрім служби за контрактом Державна прикордонна служба має потребу також в укомплектуванні цивільних посад, таких як: фельдшери, кухарі, програмісти, електрики та інші.

        За більш детальною інформацією щодо служби за контрактом у Державній прикордонній службі України зацікавлені можуть звертатися до регіонального Центру комплектування за адресою: м.Миколаєв вул. Космонавтів, буд.1д.

        Наприкінці заходу були проведені індивідуальні бесіди з учасниками семінару, котрих зацікавила службу в прикордонних військах.

 

 

Всі новини →