Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Адміністративні послуги Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО

Новини

Привітання голови райдержадміністрації Алли Воробйової з Днем Національної поліції України.

03/08/2017

 

Шановні працівники поліції!

         Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом! Це свято - данина глибокої поваги мужнім людям, які вважають своїм моральним обов'язком захищати законність і правопорядок, відстоювати інтереси людей, держави і суспільства.Охороняючи спокій щодня і щохвилини Ви стоїте на варті громадського порядку, запобігаєте злочинам та правопорушенням. Не раз Вам доводиться ризикувати власним життям, проявляти справжній героїзм і відвагу. Чіткість і злагодженість ваших дій, вміння швидко приймати рішення та аналізувати ситуацію – запорука безпеки і спокою в нашому районі та країні.

Прийміть щиру подяку за вашу службу – таку непросту, напружену і таку необхідну для суспільства, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу. Слова подяки і вдячності висловлюю також ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і діляться своїми професійними знаннями та життєвим досвідом.

Бажаю Вам оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та відданість справі й надалі сприяють утвердженню закону. Щиро бажаю Вам, Вашим рідним, близьким міцного здоров’я, миру, щастя, добра, злагоди і натхнення у Вашій почесній праці в ім’я процвітання незалежної української держави!

 

З повагою голова районної

державної адміністрації                                                                       А.В. Воробйова

 

Всі новини →