Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Адміністративні послуги Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО

Новини

Підсумки роботи за травень 2017 року

06/06/2017

06 червня 2017 року в приміщенні Миколаївської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провела голова райдержадміністрація  Алла Воробйова за участю голови районної ради Юрія Пінькового, керівників структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівників комунальних служб та держустанов, представників органів місцевого самоврядування. 

Відкрила загальну апаратну нараду голова районної державної адміністрації Алла Воробйова, яка на початку засідання привітала збірну команду Миколаївського району, яка здобула почесне дев’яте місце на спартакіаді серед збірних команд державних службовців Миколаївської області, ознайомила присутніх з головними подіями які відбулись на території Миколаївського району у травні місяці, з порядком денним загальної апаратної наради, зупинилась на основних завданнях, які необхідно вирішити у червні 2017 року.

Під час наради керівники закладів та установ звітували про проведену роботу за травень  місяць. Мова, зокрема, йшла про підвищення ефективності діяльності закладів освіти, культури, охорони здоров’я в галузі раціонального використання бюджетних асигнувань. На цьому акцентував увагу начальник фінансового управління райдержадміністрації В.І.Свічинський, який  поінформувала про виконання планових показників дохідної та видаткової частин районного бюджету. 

Заступник голови Олена Іванова звернула увагу голів об’єднаних територіальних громад, щодо участі в засіданнях штабу щодо підготовки до опалювального сезону 2017/2018, яке відбувається щомісяця. Також повідомила про необхідність проведення аналізу питної води в селищній, сільських радах та щодо ліквідації відходів, сміттєзвалищ в межах сільських рад.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Завгородня доповіла про проведену роботу за травень 2017 року, найбільшу увагу звернула на проведені зовнішнього незалежного оцінювання серед учнів  11 класів.

Військовий комісар Миколаївського районного військового комісаріату Сергій Малько доповів присутнім про підсумки призову на строкову та контрактну службу за травень 2017 року, зазначив, що призов на строкову службу по району виконано на 89 %. Звернувся до  селищного, сільських голів продовжити інформаційно-роз`яснювальну роботу, щодо проходження військової служби на контрактній основі.

Начальник філії «Варварівська ДЕД ДП  «Миколаївський облавтодор» Василь Черкас, який  доповів про план і перспективи проведення  ремонту автодоріг комунальної форми власності Миколаївському районі та виділення коштів на проведення відповідних робіт.

      Завершуючи загальну апаратну нараду Алла Воробйова підвела підсумки наради та звернула увагу на необхідність порозуміння та належної співпраці з селищним, сільськими головами, наголосила на потребі працювати в звичному режимі, акцентувала увагу на першочергових завданнях, які сьогодні стоять перед органами влади, надала ряд протокольних доручень та побажала усім вдалого робочого тижня.

 

Всі новини →