Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення ПРЕСЦЕНТР

Новини

 


Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної військової адміністрації оголошує про наявність вакантної посади державного реєстратора речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- освітній рівень -  вища освіта за спеціальністю правознавство;

- вільне володіння державною мовою;

- знання законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

-стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року

Умовою призначення на посаду також є:

- успішне проходження тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації (для осіб, які мають намір вперше виконувати функції державного реєстратора).

- успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб'єктом державної реєстрації).

Зацікавлених кандидатів просимо звертатися  за телефонами (05153) 2-15-44, 2-19-67 або безпосередньо до управління за адресою: смт. Березанка, вул. Центральна, 33


 Як залишатись на зв`язку під час знеструмлень? - поради Міністерства цифрової трансформації України

Завантажте Мапу Пунктів незламності в застосунку ДІЯ. Завдяки мапі ви зможете знайти адресу найближчого до вас пункту незламності, в якому можна зарядити телефон та підключитися до інтернету. Завантажити мапу можна тільки тоді, коли у вас буде інтернет.

Уточніть у свого інтернет-провайдера чи може він підключити вас до інтернету, за технологіями які працюють під час знеструмлень. Одна з найефективніших -  xPON. Вона може забезпечити вас інтернетом до 72 годин під час відключень електроенергії.

Якщо провайдер не використовує xPON, рекомендуємо знайти іншого і перепідключитись. Знайти такого провайдера можна на мапі інтернету під час знеструмлень, яку запустили Мінцифра.

Після підключення вам треба буде купити павер-банк для WiFi роутера та пристрою, який з'єднує ваш роутер з мережею провайдера (ONU).

Перевірте чи працює у вас нацроумінг. Це безкоштовна послуга, завдяки якій ви можете підключитись до мережі іншого мобільного оператора, якщо мережа вашого оператора не працює. Наприклад, якщо у вас Київстар - то ви можете підключитись до мережі Vodafone чи Lifecell.

Як налаштувати нацроумінг та підключитись до мережі іншого оператора?

Відключити автовибір мережі.

– на Android: Налаштування — Мобільна мережа (чи Підключення) — Оператор;

– на iOS: Параметри — Стільникові дані — Вибір мережі.

 

Знайти й вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL.

Якщо зареєструватися не вдалось, спробувати ще раз або вибрати іншу мережу.

Поділіться дописом із близькими, щоб залишатись з ними на зв’язку попри все.


 Як захистити ваш домашній Wi-Fi від злому

Захист бездротової мережі Wi-Fi включає комплекс заходів, спрямованих на запобігання несанкціонованому доступу до вашої мережі. Ці заходи охоплюють різні аспекти безпеки мережі: починаючи налаштуванням обладнання, закінчуючи регулярним моніторингом активності користувачів. Відповідальний підхід та дотримання рекомендацій дозволить надійно захистити ваш Wi-Fi та забезпечити стабільну роботу мережі.

Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Миколаївської районної військової адміністрації пропонує розглянути потрібні прості дії:

Встановіть пароль для входу в налаштування пристрою.

Надійний пароль для маршрутизатора – це перша відповідь на те, як захистити свій вай фай від злому. Рекомендації щодо створення надійного пароля:

1.      Використовуйте довгі паролі – чим довший пароль, тим складніше його зламати. Рекомендуємо використовувати щонайменше 12-16 символів;

2.      Уникайте очевидних комбінацій – не використовуйте прості слова (password, Vladimir 1985, Krasotka 01 тощо);

3.      Вибирайте символи різного типу – розділові знаки, літери верхнього та нижнього регістру, спеціальні символи, на кшталт “Df9(L/-OioGWntO1!”);

4.      Єдиний і неповторний – не встановлюйте пароль на Wi-Fi роутер, який ви використовуєте на якомусь із сервісів (пошта, месенджери, ігрові сервіси, портали, блоги тощо).

Навіть якщо ви встановили дуже складний і оригінальний пароль на Wi-Fi, рекомендуємо виконувати його регулярне оновлення, не рідше ніж один раз на півроку. Така заміна дозволить уникнути випадкових витоків інформації, наприклад, якщо ви надали пароль своєму гостеві чи сусідові на прохання.

Постійно оновлюйте прошивку маршрутизатора.

Регулярне оновлення прошивки маршрутизатора є одним з важливих етапів того, як захистити свій Wi-Fi. Виробники мережі регулярно випускають оновлення для своїх пристроїв, які передбачають виправлення деяких помилок, розширення функціональних можливостей, а також усунення вразливостей. Застаріла прошивка роутера може містити відомі та опубліковані в мережі вразливості, через які навіть недосвідчений користувач зможе отримати доступ до вашої мережі. Встановлення оновлень прошивки в більшості випадків відбувається автоматично, якщо у роутера включена відповідна функція. Однак, якщо автооновлення не підтримується, доведеться вручну завантажити файл прошивки з сайту виробника на комп'ютер і встановити його через панель керування роутера. Повна інструкція по встановленню, як правило, є на сайті виробника обладнання.

Налаштуйте шифрування Wi-Fi: WPA2 чи WPA3?

Шифрування – це один із ключових методів того, як захистити свою мережу Wi-Fi. Існує кілька типів шифрування, але найбільш безпечними вважаються WPA2 та WPA3. Розглянемо кожен тип докладніше, а також як поставити захист на Wi-Fi:

  • WPA2 – стандарт шифрування, розроблений у 2004 році, забезпечує високу надійність інтернет-з'єднання. Використовує алгоритм AES, який вважається практично невразливим при правильному налаштуванні. У роутерах для домашнього використання WPA2 може називатися PSK;
  • WPA3 – інноваційний стандарт шифрування, що з'явився у 2018 році. Забезпечує ще більший рівень захисту, порівняно з WPA2, включаючи покращені методи шифрування та захист від деяких видів атак.

Алгоритм установки захисту бездротової мережі Wi-Fi за допомогою WPA2 або WPA3: увійдіть до панелі керування роутера, перейдіть до розділу налаштувань безпеки, виберіть тип шифрування WPA2 або WPA3, створіть надійний пароль та збережіть налаштування.

Відключіть WPS: чому це потрібно?

Функція WPS суттєво полегшує підключення нових пристроїв до бездротової мережі – достатньо натиснути кнопку на роутері та під'єднано. Але в цій функції криється серйозна небезпека – метод перебору PIN-коду WPS дозволяє зловмисникам відносно швидко підібрати код та підключитися до вашої мережі. Тому, якщо ви шукаєте простий спосіб як захистити свій вай фай від злому, рекомендуємо відключити WPS у налаштуваннях роутера (у розділі, де задається пароль мережі та шифрування). Відключення WPS трохи ускладнить процес підключення нових пристроїв, але суттєво підвищить рівень безпеки вашої мережі.

Використання MAC-адрес для посилення безпеки мережі

Кожен пристрій, підключений до Wi-Fi роутера, має унікальну MAC-адресу (Media Access Control). Ви можете налаштувати своє обладнання так, щоб роутер дозволяв підключатися лише до пристроїв., які мають певні MAC-адреси – ця функція називається “фільтрація Mac-адрес”. Алгоритм як поставити захист на Wi-Fi за Mac-адресою: знайдіть і запишіть Mac-адресу кожного пристрою, що підключається до мережі (смартфону, планшета, телевізора і т.д.), зайдіть в налаштування роутера і внесіть список дозволених Mac-адрес у відповідний розділ, збережіть налаштування.

Перевіряйте, чи немає чужих пристроїв серед підключень до Вашого роутера.

Регулярна перевірка підключень до Wi-Fi мережі допомагає виявити непроханих гостей та вчасно вжити заходів для їх відключення/блокування. Більшість сучасних роутерів мають вбудовані інструменти моніторингу підключень, що дозволяють користувачеві побачити інформацію про пристрої, підключені до мережі на цей момент. Деякі моделі мають функцію надсилання повідомлень користувачеві, при підключенні до мережі нових користувачів. Якщо ви помітили невідомий пристрій, який не належить вам або вашим близьким, негайно відключіть його та змініть пароль вашої WI-Fi мережі.

Дотримуйтесь рекомендацій і будьте напоготові. Знаючи, як захистити Wi-Fi роутер, Ви максимально убезпечите свої дані.