Головна Новини Регуляторна діяльність УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19 Оголошення

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

  Філія Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області
Формат: PDF | Добавлен: 21/10/2020 15:02:46
843Kb Скачать скачать

                                                           І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ  

філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

 

Начальник відділу

 

 

Контактні дані:

 

Теплов Вадим Леонідович, підполковник внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Спаська, 39, м. Миколаїв, 54001

тел.: 093-12-19-179

електронна скринька: mk6@probation.gov.ua

                                 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v  забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v  надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v  організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v  пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v  допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

v  особа, щодо якої складається досудова доповідь;

v  особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;

v  особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;

v  особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;

v  звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років

v  особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

v  можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;

v  збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;

v  збереження роботи та житла;

v  позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

v  убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;

v  справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

v  зниження злочинності;

v  зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

v  позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

v  дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

v  Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

v  Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

v  Пенітенціарна пробація – це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

     Звертаємо Вашу увагу, що всі види пробації щодо неповнолітніх в Миколаївському районі Миколаївської області виконує окремий підрозділ:

 

 

 

 

 

СЕКТОР ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРОБАЦІЇ М. МИКОЛАЄВА

філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

   

Контактні дані:

 

Адреса: Шосейна, 2/1, м. Миколаїв, 54029

Телефон:0508273459, 0512-56-37-96

E-mail:mk8@probation.gov.ua

Сторінка в Facebook «Пробація в Україні»:

https://www.facebook.com/probation.ua

Також існує власна сторінка в Facebook «Центр ювенальної пробації м. Миколаєва»

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8-00 до17-00

п’ятниця: з 8-00 до15-45

обідня перерва:  12-00 - 12-45

вихідний : субота, неділя

 

 

Додатково:Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.


СУСПІЛЬСТВУ НЕОБХІДНІ ВОЛОНТЕРИ ПРОБАЦІЇ !
В Україні триває процес розбудови демократичного суспільства. Значний вплив на цей процес здійснює громадський рух. Наше суспільство має базуватися на принципах свободи, творчості та гуманізму. Оскільки державні структури, в силу різних причин, не завжди в змозі своєчасно та в необхідному обсязі реагувати на всі запити суспільства, діяльність волонтерів – добровільних помічників має сприяти державним структурам у вирішенні цих запитів.
Волонтером, відповідно до Закону України “ Про волонтерську діяльність ” від 19.04.2011 року, є фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги.
Окрему категорію волонтерів становлять волонтери пробації. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб´ єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Суб’єктами пробації є засуджені, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, та обвинувачені, щодо яких органом пробації готується досудова доповідь.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 N2 98/5, волонтерська діяльність, пов´ язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації, зокрема, за такими напрямами: сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб´ єктів пробації; участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб´ єктами пробації; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб´єктам пробації; сприяння у працевлашгуванні суб´єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності та ін.
Залучення особи до волонтерської діяльності, пов´язаної з пробацією, здійснюється уповноваженим органом з питань пробації за письмовою заявою цієї особи після проходження співбесіди з працівником уповноваженого органу з питань пробації та заповнення анкети волонтера пробації.
До волонтерської діяльності, пов´язаної з пробацією, не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість.
Отже, якщо Ваш вік більше 18 років, Ви альтруїст, бажаєте набути досвіду, спеціальні навички і знання, встановити особисті контакти, спробувати себе в різних сферах діяльності, можливо визначитися з вибором життєвого шляху, отримати рекомендації для подальшого просування та кар’єрного зростання Ви маєте можливість звернутися до Миколаївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробаці» в Миколаївській області, який розташований за адресою : м. Миколаїв вул. Спаська, 39 А , контактні телефони : (093) 12 19 179, (066)19 55 399 – Теплов Вадим Леонідович, e-mail : mk6_probation@ukr.net.

Миколаївський районний відділ
ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області