Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення

Новини

Засідання круглого столу

13/08/2019

Сьогодні, 13 серпня 2019 року, відбулося засідання круглого столу за участі керівництва району – першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Бродецького, заступника голови районної ради Ігора Мухарського, представників об’єднаних територіальних громад району, військового комісара Миколаївського райвійскомату, керівництва центральної районної лікарні та керівництва обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

Обговорено було два важливих питання.

По-перше це співпраця району та ОТГ під час проведення зборів підрозділ територіальної оборони. Сергій Малько- військовий комісар, проінформував присутніх про шляхи їх підготовки та проведення, про забезпеченість кадрового складу та матеріально-технічне забезпечення підрозділу Миколаївського району.

А другою, основною темою, був розгляд перспектив стану розвитку охорони здоров’я Миколаївського району в умовах медичної реформи. З великим зацікавлення та жвавою дискусією слухали Черненко Олену – заступника начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації та Шамрай Ірину- начальника управління охорони здоров’я міськради, адже охочих задати питання та отримати вичерпні відповіді було чимало.

Головним завданням зараз є пошук варіанту збереження системи охорони здоров’я Миколаївського району в умовах реформування.

Тому керівництво звернулось до представників об’єднаних територіальних громад з пропозицією розглянути питання участі в збереженні подальшої роботи ЦРЛ, а керівництву районної лікарні запропоновано розробити та надати на розгляд плани по реформуванню та матеріально-технічному забезпеченню відділень.

 

Всі новини →