Миколаївський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО

Новини

Проведено чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

21/12/2017

21 грудня 2017 року проведено чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації                 Алли Воробйової.

 На засіданні розглянуто низку важливих питань, з метою недопущення виникнення на території Миколаївського району надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а саме:

1. Про розгляд та затвердження плану роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській райдержадміністрації на 2018 рік.

2. Про посилення та дотримання заходів пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим масовим перебуванням людей на території Миколаївського району.

3. Про організацію заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування новорічних та різдвяних свят.

4. Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період.

5. Про стан роботи щодо проведення паспортизації, ідентифікації, розроблення планів локалізації, ліквідації аварійних ситуацій та аварій, декларацій безпеки для потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, які розташовано на території району.

З вказаних вище питань комісією було прийнято відповідні рішення, які доведені до відповідальних виконавців.

 

Всі новини →