Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

  Філія Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 15:40:51
311Kb Скачать скачать
  І Н Ф О Р М А Ц І Я МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 15:40:51
160Kb Скачать скачать

 

На виконання вказівки Філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області  № 29/72-19 від 23.01.2019 року з метою  покращення роботи та налагодження співробітництва у питаннях впровадження елементів пенітенціарної пробації  (зокрема соціальної  адаптації засуджених під час підготовки їх до звільнення з місця позбавлення волі) за ініціативою заступника начальника Миколаївського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області  майором внутрішньої служби Усачовою Наталею Олександрівною https://www.facebook.com/profile.php?id=100001690382693 на базі Миколаївської районної державної адміністрації проведено робочу зустріч з заступником спостережної комісії   Озеровою  Тетяною  Олександрівною https://www.facebook.com/profile.php?id=100017350237122та  її членами.  У нараді також взяли участь  Пінькова Анна Леонідівна та головний спеціаліст управління соціального захисту населення Мирон Оксаною Іванівною https://www.facebook.com/profile.php?id=100015807751510

Під час зустрічі було вивчено зміни у законодавстві, а саме вимоги Наказу від 03.04.2018 року № 974/5/467/609/280 "Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених  органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення на певний строк" щодо сприяння у працевлаштуванні працездатних осіб працездатного віку, влаштуванні  до спеціалізованої установи для звільнених осіб, іншої установи (закладу) соціальної підтримки (догляду), закладу для бездомних осіб), закладів соціального обслуговування, наданні соціальних послуг, госпіталізації до закладів охорони здоров'я, вирішенні інших проблемних питань.

 

Миколаївський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

СУСПІЛЬСТВУ НЕОБХІДНІ ВОЛОНТЕРИ ПРОБАЦІЇ !

 

          В Україні триває процес розбудови демократичного суспільства. Значний вплив на цей процес здійснює громадський рух. Наше суспільство має базуватися на принципах свободи, творчості та гуманізму. Оскільки державні структури, в силу різних причин,  не завжди в змозі своєчасно та  в необхідному обсязі реагувати на всі запити суспільства, діяльність волонтерів – добровільних помічників має сприяти  державним структурам у вирішенні  цих запитів.

         Волонтером, відповідно до Закону України  “ Про волонтерську діяльність ” від 19.04.2011 року, є фізична особа, яка добровільно здійснює соціально спрямовану неприбуткову діяльність шляхом надання волонтерської допомоги.

         Окрему категорію волонтерів становлять волонтери пробації. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб' єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Суб’єктами пробації є засуджені, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, та обвинувачені, щодо яких органом пробації готується досудова доповідь.

        Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 N2 98/5, волонтерська діяльність, пов' язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації, зокрема, за такими напрямами: сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб' єктів пробації; участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб' єктами пробації; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб'єктам пробації; сприяння у працевлашгуванні суб'єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності та ін.

        Залучення особи до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, здійснюється уповноваженим органом з питань пробації за письмовою заявою цієї особи після проходження співбесіди з працівником уповноваженого органу з питань пробації та заповнення анкети волонтера пробації.

        До волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість.

                 Отже, якщо Ваш вік більше 18 років, Ви альтруїст, бажаєте набути досвіду, спеціальні навички і знання, встановити особисті контакти, спробувати себе в різних сферах діяльності, можливо визначитися з вибором життєвого шляху, отримати рекомендації для подальшого просування та кар’єрного зростання Ви маєте можливість звернутися до Миколаївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробаці»  в Миколаївській області, який розташований за адресою : м. Миколаїв вул. Спаська, 39 А , контактні телефони : (093) 12 19 179, (066)19 55 399 – Теплов Вадим Леонідович, e-mail : mk6_probation@ukr.net.

 

 

 

 

Миколаївський районний відділ

ФДУ «Центр пробації» в Миколаївській області