Миколаївський район » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення

Оголошення

  Ситуаційна схема
Формат: PDF | Добавлен: 23/10/2017 06:55:10
411Kb Скачать скачать
  Детальний план території
Формат: JPG | Добавлен: 23/10/2017 06:53:19
4545Kb Скачать скачать
  ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ орієнтовною площею 10 га, з метою зміни категорії та цільового призначення земельної ділянки для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації будівель та споруд енергогенеруючих підприємств в межах території Михайлівськ
Формат: PDF | Добавлен: 23/10/2017 06:51:36
1025Kb Скачать скачать
  ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ
Формат: PDF | Добавлен: 09/10/2017 09:45:10
224Kb Скачать скачать

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ

 ВІЙСЬКОВИЙКОМІСАРІАТ

   МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ПОВІДОМЛЯЄ!

              

 

                  Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 442017 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2017 році »,  Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та Закону України “ Про військовий обов`язок і військову службу ”, Розпорядження голови Миколаївської районної державної адміністрації від 04.09.2017 року за № 218-р, з 1 жовтня 2017 року розпочався черговий призов громадян України на строкову військову службу.

 Нагадуємо, що придатні за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову (№ 44/2017 від 24.02.2017р.)

 

-          призовники, яким надійшла повістка районного  військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

-          у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в ДЕСЯТИДЕННИЙ строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України;

     

         У  разі  неприбуття  призовника  до  військового  комісаріату без  поважних   причин,    до   правоохоронних   органів   будуть   передані  матеріали  для  відкриття  кримінального  провадження  за  ст. 335  Кримінального  Кодексу  України.

 

          Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу
                   

             Ухилення від призову на строкову військову службу  -  карається  обмеженням   волі   на   строк  до  трьох  років.

 

ДО УВАГИ

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ВИРОБНИКІВ!!!

 

Відділ агропромислового розвитку Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання умов постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» розпочала роботу конкурсна комісія з визначення переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів, склад якої затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.07.2017 № 270-р. Оголошення щодо початку роботи конкурсної комісії, а також умови проведення конкурсу оприлюднено в незалежній суспільно – політичній газеті Миколаївської області «Южная правда» від 05.08.2017 № 87. З електронною версією газети можна ознайомитися за посиланням : http://www.up.mk.ua


 

  Протокол розгляд пропозицій депутатів
Формат: DOC | Добавлен: 17/08/2017 16:36:22
46Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-       запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-       проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-       матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-       встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

Ці рекомендації розроблено в рамках підписаних Меморандумів про партнерство Держенергоефективності та місцевої влади щодо впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

Нагадаємо, що впровадження енергетичного менеджменту дозволить досягти без додаткових інвестицій:

-       від 5 до 8% економії енергоресурсів за рахунок енергоефективної поведінки споживачів;

-       до 20% скорочення енергоспоживання за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

 

Держенергоефективності готове надавати консультації та підтримку у впровадженні систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

У разі виникнення запитань звертатися до Ладецького Павла Михайловича - начальника Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності за тел.: 044 559-58-37.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Увага ботулізм

                За інформацією територіальних органів Держпродспоживслужби протягом першого тижня червня 2017 року зареєстровано 10 випадків захворювання на ботулізм, з них 2 випадки летальні. Причиною захворювання було вживання в’яленої риби.  Захворювання зареєстроване в п’яти областях та м. Києві. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Водночас, без надання кваліфікованої допомоги та своєчасного введення протиботулічної сиворотки, висока  ймовірність летального випадку.

         Як запобігти отруєнню ботулотоксином:

- не купувати на ринках у приватних осіб виготовлені в домашніх умовах вялену і копчену рибу, мариновані гриби, домашню ковбасу, мясні консерви;

- перед вживанням мясні консерви необхідно прокип’ятити – за високої температури ботулічний токсин руйнується;

- ковбаси, окости, буженину перед вживанням бажано проварити або бодай добре прогріти у духовці;

- мариновані гриби – промити і прокип’ятити 20-30 хвилин;

- не варто вживати овочеві консерви, що мають ознаки зіпсованості або з порушеною герметичністю;

- у жодному випадку не можна вживати здуті консерви, небезпечно навіть куштувати такий продукт, не можна давати їх домашнім тваринам.

         Пам’ятайте про підступність ботулізму – уражені продукти зберігають свіжий вигляд і запах!

         Симптоми захворювання:

Починається захворювання раптово, із симптомів ураження шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос), на фоні яких або услід за ними з’являються: подвоєння, «сітка» і заволока в очах, утруднене ковтання, хрипкість голосу, м’язова слабкість.

         Домедична допомога:

Негайно викликати швидку допомогу. До прибуття «швидкої» або лікаря необхідно промити шлунок великою кількістю води з содою – ботулічний токсин швидко руйнується в лужному середовищі.

         Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоровя і здоровя близьких, а особливо дітей.

 

Оголошено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2018 рік

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області за напрямами:        

І. Відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації:

Перелік технічних завдань на інвестиційні програми і проекти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року, затвердженого рішенням обласної ради від 16.04.2015 № 9.

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

З метою надання безкоштовної правової  допомоги населенню, в приміщенні Миколаївської районної ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Одеське шосе 18 А (другий поверх), 18 жовтня  2017 року о 10-00 год. буде проведено виїзний прийом громадян,  за участю начальника головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  Возняка Романа Івановича. Також будуть надаватися консультації представниками регіонального центру з БВПД в Миколаївській області та відділу державної виконавчої служби у Миколаївському районі.