Миколаївський район » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення УВАГА! КОРОНАВІРУС! COVID-19

Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ

населенню щодо укриття в захисних спорудах

 

З метою організації інженерного захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.

Захисні споруди цивільного захисту – споруди, призначені для захисту (укриття) населення від засобів масового ураження в особливий період та від дії факторів ураження надзвичайних ситуацій у мирний час (далі - захисні споруди);

Вони розподіляються на сховища та протирадіаційні укриття та є основним засобом колективного захисту окремих категорій населення.

Також населення може укриватися в найпростіших укриттях.

Найпростіші укриття – це споруди підземного простору населених пунктів (станції метрополітену, підземні переходи, гаражі та інше), гірничі виробки, підвальні та інші приміщення, які можуть бути використані для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та у особливий період.

Фонд захисних споруд цивільного захисту - сукупність всіх наявних інженерних споруд (спеціально побудованих, пристосованих, які забезпечують захист населення від засобів масового ураження в особливий період та від дії факторів ураження надзвичайних ситуацій у мирний час, а також споруди, які можуть бути використані для цих цілей (далі – фонд захисних споруд). До фонду захисних споруд відносяться захисні споруди цивільного захисту (список додається) та споруди, які можуть бути використані для захисту населення (найпростіші укриття).

Дані про місцезнаходження сховищ, протирадіаційних укриттів, найпростіших та швидко-споруджуваних укриттів, адреси їх розташування можна отримати у органах місцевого самоврядування, керівників суб’єктів господарювання (підприємств, установ, організацій, житлово-експлуатаційному об’єднанні, асоціації та об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків) за місцем роботи та проживання.

Уважно слухайте  повідомлення та виконуйте вказівки місцевих підрозділів з питань цивільного захисту. Життя багато в чому залежить від вправних та правильних дій в разі виникнення загрози нападу противника та за сигналами оповіщення цивільного захисту.

Під час загрози нападу противника ввімкніть та постійно тримайте ввімкненими репродуктори (телевізори та радіоприймачі). Через ці канали будуть передаватися розпорядження та сигнали оповіщення цивільного захисту та рекомендації щодо дій в цій ситуації.

Особисті документи (паспорт, диплом, свідоцтва про народження, шлюб та освіту, інші важливі документи) варто мати з собою.

Беріть активну участь у виконанні наступних заходів:

- у підготовці захисної споруди (найпростішого укриття), в якій укриваєтесь Ви та Ваша сім’я;

- у виготовленні та підготовці найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри;

- у підготовці індивідуальних  перев’язувальних пакетів, домашньої аптечки та медикаментів;

- у проведенні імунізації від найбільш небезпечних інфекцій.

При підготовці до евакуації завчасно зберіть речі (постільну білизну, натільну білизну, одежу, документи, гроші, запас харчів та води на три доби, засоби індивідуального захисту, аптечку) і тримайте їх у доступному місці, біля виходу з квартири (приватного будинку).

Після збору речей, що вище названі, та підготовки дітей візьміть участь у підготовці укриття для себе та своєї родини (підвалу або іншого найпростішого укриття), якщо для Вас не визначено місце укриття у захисній споруді.

За сигналами оповіщення цивільного захисту

«ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» - швидко вдягніться, візьміть засоби індивідуального захисту, документи, медикаменти, запас харчів, вимкніть електроенергію, газові прилади та негайно укривайтеся у захисній споруді (найпростішому укритті).

«ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ» - подається місцевим підрозділом з питань цивільного захисту через систему оповіщення, місцеве радіо, телебачення та за допомогою пересувних гучномовців.

«РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА» - негайно надягніть засоби індивідуального захисту та дійте так само як під час сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

«ХІМІЧНА НЕБЕЗПЕКА» -  негайно надягніть протигаз, засоби захисту шкіри та укрийтеся у захисній споруді (найпростішому укритті).

Про можливість виходу із захисної споруди (найпростішого укриття) та порядок подальших дій повідомляється через систему оповіщення та з допомогою посильних за командою «ВІДБІЙ…»

Порядок заповнення захисних споруд людьми, які укриваються

Заповнення захисних споруд проводиться за сигналами оповіщення цивільного захисту. Для швидкого заповнення захисної споруди особи, що укриваються, повинні заздалегідь вивчити маршрути руху. Напрямок руху до захисних споруд від місць масового перебування людей місцева влада (керівництво об’єкту господарювання) повинна зазначити покажчиками маршруту руху, вивішеними чи намальованими на видимих місцях.

У нічний час написи, покажчики і входи мають бути освітлені або дубльовані світловими покажчиками.

Особи, що укриваються, повинні прибувати у захисну споруду із засобами індивідуального захисту та дводобовим запасом продуктів у поліетиленовій упаковці (якщо вони не закладені у захисній споруді) та мати при собі найнеобхідніші речі. Забороняється приносити у захисну споруду легкозаймисті речовини або речовини, що мають сильний запах, а також громіздкі речі, приводити тварин.

Заповнювати захисні споруди необхідно організовано, без паніки. Розміщує людей у відсіках особовий склад формувань з обслуговування захисних споруд. Осіб, що прибули з дітьми, розміщують в окремому відсіку чи у місці, спеціально відведеному для них. Дітей, людей похилого віку і людей із поганим самопочуттям розміщують у медичній кімнаті або біля огороджувальних конструкцій і ближче до повітроводів. Розміщення здійснюється, як правило, за виробничим або територіальним принципами (цех, бригада, будинок), місця розміщення таких груп позначають табличками відповідного змісту.

Особи, що укриваються, під час перебування у захисній споруді повинні виконувати усі вказівки командира і особового складу формування, що стосуються перебування у споруді, надавати їм необхідну допомогу.

У захисній споруді забороняється палити, шуміти, запалювати без дозволу газові лампи, свічки, не слід ходити по приміщеннях без особливої потреби, необхідно дотримуватись дисципліни, якнайменше рухатися. Слід організувати позмінний відпочинок людей на місцях, обладнаних для лежання. Для повноцінного відпочинку можна тримати у захисній споруді або брати з собою легкі підстилки і невеликі подушки з поролону, губчатої гуми або іншого синтетичного матеріалу.

Оповіщення осіб, що укриваються, про обстановку поза захисною спорудою і про сигнали та команди здійснюється командиром групи (ланки) з обслуговування захисної споруди або безпосередньо по радіотрансляційній мережі. Вихід із захисної споруди здійснюється за командою "Відбій" (після уточнення обстановки у районі захисної споруди, а також у випадках вимушеної евакуації у порядку, який установлюється командиром групи (ланки) з обслуговування захисної споруди). Вимушена евакуація із захисної споруди проводиться:

-    при пошкодженнях захисної споруди, які виключають подальше перебування у ній осіб, що укриваються;

-    при затопленні захисної споруди;

-    при пожежі у захисній споруді і утворенні у ній небезпечних концентрацій шкідливих газів;

-    при досягненні граничнодопустимих параметрів повітряного середовища.

ОГОЛОШЕННЯ

З моменту розміщення цього оголошення розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проєкті детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 4824282000:05:000:0237) площею  0,7342 га в межах Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкта детального плану території.

Замовником розроблення Детального плану території є Миколаївська районна державна адміністрація.

Розробником Детального плану територіє є Приватне підприємство «Науково-проєктно-конструкторська фірма «АБАТА».

Фінансування розроблення Детального плану здійснено за рахунок ТОВ «ПБ ФАВОРИТ», яке в подальшому планує будівництво автозаправного комплексу.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, захисту довкілля управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації          Христенок О.В.

З проєктом Детального плану території можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації: https://cutt.ly/pyT9HCS або в управлінні житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації за адресою: 54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18А, телефони для довідок: (0512) 48-05-61 та (0512) 48-05-56.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку, надавати в письмовому вигляді за вищевказаною адресою або на електрону скриньку smamrda@ukr.net.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Строк завершення розгляду пропозицій – 30 червня 2020 року.

02 липня 2020 року о 10-00 в адміністративній будівлі Кривобалківського старостинського округу за адресою: с. Крива Балка, вул. Одеська, 8 – відбудуться  громадські обговорення. Предмет обговорення – проєкт детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 4824282000:05:000:0237) площею до 0,7342 га в межах Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва, запланований інформаційний захід – презентація.

Захід відбудеться за умови зняття карантинних заходів, що введені на території України у зв’язку з поширенням нового коронавірусу SARS-CoV-2. В разі подовження дії карантинних заходів, захід буде перенесено до їх закінчення, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація

В зв’язку з  введенням в Україні з 12 березня до 03 квітня карантину з обмежувальними протиепідемічними заходами, громадські слухання з питання розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проєкті детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею до 2,0 га в межах Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкта детального плану території, які мали відбутися 16 березня 2020 року о 10-00 в смт Ольшанське по вул. К. Ольшанського, 1А в залі засідань Ольшанської селищної ради, переносяться до закінчення карантинних заходів.

Про дату і час проведення, буде повідомлено додатково через офіційний веб-сайт Миколаївської райдержадміністрації.

 ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території земельної ділянки площею до 3,6 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та Звіту про стратегічну екологічну оцінку 

Детальний план території земельної ділянки  розроблений з метою з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об'єкту будівництва.

До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту, схема інженерних мереж та споруд та інше.

Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Миколаївської райдержадміністрації від 06.02.2020 № 15-р «Про розроблення детального плану території площею  до 3,6 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області»

Замовник:  Миколаївська районна державна адміністрація Миколаївської області.

Інвестор:  ТОВ «ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ».

Розробник проекту: ФОП Атанасов

З проектом вищезазначеного детального плану території та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації: https://cutt.ly/pyT9HCS або в управлінні житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації за адресою: 54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18А, телефони для довідок: (0512) 48-05-61 та (0512) 48-05-56.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, захисту довкілля управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, оборонної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської райдержадміністрації  Христенок О.В.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку, надавати в письмовому вигляді за вищевказаною адресою або на електрону скриньку smamrda@ukr.net.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

Строк завершення розгляду пропозицій – 20 липня 2020 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті зазначеного детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться  23 липня 2020 року о 14:00 в залі засідань Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, смт Ольшанське, вул.Костянтина Ольшанського 1А.

Захід відбудеться за умови зняття карантинних заходів, що введені на території України у зв’язку з поширенням нового коронавірусу SARS-CoV-2. В разі подовження дії карантинних заходів, захід буде перенесено до їх закінчення, про що буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація

 store/files/file/ДПТ переробний біля смт Ольшанське площа до 3_6 га.zip

Шановні відвідувачі ЦНАП Миколаївської райдержадміністрації!

З 17 березня 2020 року, на період дії карантину, прийом суб’єктів звернень проводиться відповідно до рекомендацій рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2" та доручення голови райдержадміністрації. З метою запобігання виникненню та поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи, зокрема:

 

відкласти (перенести) звернення до ЦНАП у разі не терміновості, (не нагальності) отримання адміністративної послуги;

 

місця для очікування своєї черги знаходяться поза межами будівлі ЦНАП (на подвір’ї ЦНАП) з дотриманням відстані між ними не менше ніж 1 метр;

 

одночасно у відкритій його частині перебуває одна людина;

 

 

відстань між суб’єктами звернення, що перебувають у будівлі ЦНАП, та між працівником ЦНАП та суб’єктом звернення під час його обслуговування повинна становити не менше 1 метра;

 

консультації суб’єктів звернення у ЦНАП проводяться  за допомогою телефонного зв’язку (0512-48-09-71);

 

суб’єкти звернення з ознаками інфекційного захворювання не допускаються у приміщення ЦНАП без індивідуальних засобів захисту (масок).

 

рекомендуємо, за можливості, отримувати послуги в електронній формі. Консультації щодо отримання даних послугпроводяться за допомогою телефонного зв’язку (0512-48-09-71).

 

У разі погіршення епідемічної ситуації на території району можливо тимчасове призупинення роботи ЦНАП.

 

Велике прохання дотримуватися зазначених заходів.

Бажаємо всім міцного здоров’я.

  Протокол №4
Формат: PDF | Добавлен: 17/03/2020 17:15:03
209Kb Скачать скачать

ПОВІДОМЛЕННЯ

«Про проведення громадського обговорення

Обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки

Генеральних планів с. Степове та с. Зелений Гай»

Степівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проектів генеральних планів с. Степове та с. Зелений Гай Миколаївського району Миколаївської області, проекти розроблено згідно з рішенням Степівської сільської ради № 6 від 06.09.2017 року.

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Степівської сільської ради та на сторінці Миколаївської РДА в мережі Інтернет: http://mykolayiv.mk.gov.ua

Пропозиції та побажання щодо визначення обсягу проведення СЕО приймаються в Степівській сільській раді за адресою: 57107, Миколаївська обл., Миколаївський район, село Степове, вулиця Леніна, будинок 1-А; у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Степівської сільської ради: stepsilrada2@ukr.net.

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів, а саме з «_25_» березня до « 10 » квітня 2020 року.

Пропозиції та побажання, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Сільський голова – Л.Г. Балабан, тел. +38 (09715) 15-3-35

  ЗАЯВА_про_визначення_обсягу_СЕО_Зелений_Гай
Формат: DOC | Добавлен: 16/03/2020 13:49:10
58Kb Скачать скачать
  ЗАЯВА_про_визначення_обсягу_СЕО_Степове
Формат: DOC | Добавлен: 16/03/2020 13:49:23
57Kb Скачать скачать

Про продовження попереднього конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку на 2020 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в Миколаївській області за напрямом «Розвиток спортивної інфраструктури»

Про продовження конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2020 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує про продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області за напрямом «Розвиток спортивної інфраструктури» Суб’єктом подачі документів є місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Форми документів, що подаються для участі у конкурсі, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 24 квітня 2015 року №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами). Докладніше з умовами попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році, можна ознайомитись в додатку. Прийом пропозицій триватиме до 23 березня 2020 року. Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська,22 (5 поверх, Департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації). тел. 37-22-63; 37-23-76 Email: dfrr@mk.gov.ua

 

11.02.2020

З моменту розміщення цього оголошення розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проєкті детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею до 2,0 га в межах Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкта детального плану території.

Замовником розроблення Детального плану території є Миколаївська районна державна адміністрація.

Розробником Детального плану територіє є ФОП Атанасов О.П..

Фінансування розроблення Детального плану здійснено за рахунок фізичної особи Загореєнко В.В., яка в подальшому планує будівництво автозаправного комплексу.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури управління з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Миколаївської райдержадміністрації Христенок О.В.

З проєктом Детального плану території можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації: http://mykolayiv.mk.gov.ua/ua/rda/1416396757/1416398163/1416465733/ або в Управлінні з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та надзвичайних ситуацій Миколаївської райдержадміністрації за адресою: 54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18А, телефони для довідок: (0512) 48-05-65 та (0512) 48-05-56.

Пропозиції та зауваження щодо проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку, надавати в письмовому вигляді за вищевказаною адресою або на електрону скриньку smamrda@ukr.net.

Строк завершення розгляду пропозицій – 15 березня 2020 року.

16 березня 2020 року о 10-00 в залі засідань Ольшанської селищної ради за адресою: смт Ольшанське, вул. К.Ольшанського 1а – відбудуться  громадські обговорення. Предмет обговорення – проєкт детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею до 2,0 га з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва в межах Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області, запланований інформаційний захід – презентація.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

 

  Оголошення ДФРР про продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програс і проектів
Формат: PDF | Добавлен: 20/03/2020 10:31:18
799Kb Скачать скачать

Зерніть увагу

 

Інформація про коронавірусну інфекцію COVID-19 та необхідні заходи для запобігання розповсюдження коронавірусу

Наразі, в Україні є близько 12 тисяч ліжок в інфекційних стаціонарах, 2 тисячі лікарів-інфекціоністів, 5 тисяч медичного персоналу, який працює в інфекційних лікарнях.

Міжнародні заходи:

Найбільш ймовірними природними резервуарами для SARS-CoV-2 є кажани, але вважається, що вірус подолав видовий бар'єр для людини від іншої проміжної тварини-господаря. Цими проміжними тваринами-господарями можуть бути домашні, дикі або одомашнені дикі тварини, яких ще не ідентифіковано.

В цілому, коронавіруси дуже стабільні в замороженому стані згідно з дослідженнями інших коронавірусів, які показали виживання до двох років при -20 ° C. Дослідження, проведені на SARS-CoV і MERS-CoV, показують, що ці віруси можуть зберігатися на різних поверхнях протягом декількох днів в залежності від комбінації параметрів, таких як температура, вологість і світло.

Наприклад, при температурі охолодження (4°C) MERS-CoV може залишатися життєздатним до 72 годин. Сучасні дані про інші штами коронавірусів показують, що, хоча коронавіруси, мабуть, стабільні при низьких і заморожуючих температурах протягом визначеного періоду, гігієна харчових продуктів і належні методи забезпечення безпеки харчових продуктів можуть запобігти їх передачі через продукти харчування. Зокрема, коронавіруси є термолабільними, що означає, що вони чутливі до нормальної температури приготування (70°C). Тому, як правило, слід уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження. З сирим м'ясом, сирим молоком або сирими органами тварин слід поводитися обережно, щоб уникнути перехресного забруднення сирої їжі.

SARS-CoV і MERS-CoV схильні до найбільш застосовуваних протоколів очищення і дезінфекції, і поки немає ніяких ознак того, що SARS-Cov-2 веде себе по-іншому.

CDC оприлюднило тимчасові рекомендації для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19:

Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.

Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому.

Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.

Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.

При плануванні відряджень варто дотримуватися рекомендацій https://bit.ly/2HCKKW0

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/39PsC7E

 

Нагадаємо, що 5 лютого Центр громадського здоров’я МОЗ України отримав перші тест-системи для виявлення коронавірусу (2019-nCoV). Це комплект реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з метою визначення нового коронавірусу. Комплект складається з набору реагентів, кожен з яких міститься в окремій ємності визначеного об’єму.
Докладніше про тест-системи: https://bit.ly/2vbP0cy

Центр громадського здоров'я підготував відповіді на поширені питання про тест-системи:

В яких лікарнях будуть діагностувати новий коронавірус?
Тест-система знаходиться у вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. Для дослідження зразки будуть направлятися саме в цю лабораторію.

Через скільки буде результат з лабораторії?
Від моменту отримання зразка лабораторією в середньому необхідно 5-7 годин робочого часу для визначення результату.

Тепер усіх, хто був у Китаї, будуть діагностувати? Де можна пройти ці тести? Чи можна купити самим?

Діагностика буде здійснюватися виключно у випадках, що відповідають епідеміологічному і клінічному визначенню хвороби, зазначених в рекомендаціях ВООЗ. Тестування буде проводити вірусологічна референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. Купити тест-систему для самостійного користування неможливо.

Це правда, що її вистачить для перевірки тільки 20-30 чоловік?
Отримана тест-система та реагенти розраховані на близько 30-ти досліджень, чого цілком достатньо до моменту отримання чергових реагентів. Також лабораторному діагностуванню на коронавірус підлягають лише випадки, які чітко підпадають під критерії ВООЗ як підозрілі.

Як підготуватися до діагностики?
Підготовку пацієнта до діагностики має забезпечити лікар. Усі лікарі отримали настанови та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо ведення пацієнтів з підозрою на нову коронавірусну інфекцію. Також заклади охорони здоров’я отримали методичні рекомендації щодо забору зразків та транспортування до лабораторії.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:
часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою;
уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
Джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворювання спричинених новим коронавірусом:
Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти
Сторінка Центру громадського здоров’я України
Сторінка Міністерства охорони здоров'я України

 

З метою недопущення занесення і поширення на території області випадків захворювання спричинених новим коронавірусом, управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації визначено заклад (госпітальна база) для госпіталізації хворих та підозрілих осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCov - КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» Миколаївської обласної ради.

Так у середу, 26 лютого, в облдержадміністрації на брифінгу щодо готовності та протидії поширення коронавірусу на Миколаївщині заступник начальника управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації Оксана Черненко роз’яснила першочергові дії при виявлені людини з підозрою на короно вірус.

«У разі виникнення підозри, що людина заражена коронавірусом, ми його ізолюємо в боксі інфекційної лікарні, одразу робимо аналізи і оперативно відправляємо другий зразок до Києва. Якщо аналізи показують, що немає небезпеки, відповідно стає зрозуміло, що людина не заражена. На сьогодні в області осіб з захворюванням або підозрами на короновірус не зареєстровано», - сказала вона.

 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

 

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області звертає увагу, що від офіційно нарахованої заробітної плати та, відповідно, від сплачених внесків залежить набуття страхового стажу. Страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто страховий стаж формується виключно пропорційно сплаченим страховим внескам. Отже, головною і основною перевагою легальної зайнятості є набуття страхового стажу, який сьогодні гарантує соціальні виплати, а у майбутньому вплине на забезпечену старість.

Довідково: чинним законодавством передбачається значне посилення відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю, у тому числі і нелегальної зайнятості.

Відповідальність за неофіційне працевлаштування згідно з частиною другою статті 265 Кодексу законів про працю України від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями – штраф у 30 кратному розмірі мінімальної заробітної плати - 141 690 грн. за кожного працівника.

Роботодавці! Не порушуйте законодавство про працю, оформіть найманих працівників легально!

 

                           Шановні учасники бойових дій!

 

Щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова  допомога відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». 

Звертаємо Вашу увагу, що в 2020 році в банках АТ «Ощадбанк» та       АТ КБ «Приватбанк» були внесені зміни до особистих рахунків.

У зв’язку з цим, осіб – учасників бойових дій, які не одержують пенсію та перебувають на обліку в Миколаївському районному військовому комісаріаті терміново надали свої нові реквізити до Миколаївського районного військового комісаріату до соціального відділу ( кімн. №7) до 28-го лютого 2020 року. У разі неподання, учасники бойових дій до списків на виплату включатися не будуть.  

Сподіваюсь на порозуміння та співпрацю.

 

 

З повагою, Миколаївський районний військовий комісаріат.

 

ПАМ’ЯТКА

СКАЗ (гідрофобія, водобоязнь, рабічна інфекція) – гостре інфекційне захворювання нервової системи, збудником якого є вірус. Всюди, де є вогнища сказу серед тварин, під загрозу потрапляють люди. Мабуть, не має найважчого захворювання ніж сказ. На протязі тисячоліть воно залишається невиліковним та смертельним.

На сказ хворіють всі теплокровні тварини.

Найчастіше - це лиси, вовки, єнотовидні собаки, куниці, тхори, собаки, коти, корови, кози, вівці, коні, свині, криси та навіть хом’ячки.

Від людини до людини, як правило сказ не передається, заражують людей та друг друга інші тварини. Особливу небезпеку представляють безпритульні собаки та коти, а з диких тварин - лиси, вовки, які під час хвороби втрачають страх перед людиною і заходять в населенні пункти.

         Для недопущення зараження людей на сказ ветеринарна служба Миколаївського району переконливо просить населення:

         1) Не підходити до диких тварин, які заходять на територію населених  пунктів, не намагайтесь зловити їх руками, не підпускати до них дітей.

         2) Не підходити та не гладити безпритульних тварин (собак та котів), які можуть бути переносниками захворювання.

         3) Власникам домашніх тварин в обов’язковому  порядку дотримуватись правил утримання собак и котів та обов’язково провести щеплення проти сказу. Власникам дачних ділянок, які привозять домашніх тварин з собою, не випускати їх за територію ділянки, відгородити їх від контакту з безпритульними та дикими тваринами.

         4) При виявленні тварин з ознаками сказу (агресивність, неадекватна поведінка, рясне слиновиділення), негайно повідомити про це ветеринарну службу району).

5) До прибуття ветеринарних фахівців прийняти необхідні заходи по надійній ізоляції  підозрілих на захворювання або покусаних тварин.

6) У випадку покусу негайно звернутися в медичний заклад за місцем проживання.

7) Проводити реєстрацію належних власникам собак в порядку, встановленому  місцевою адміністрацією .

Ветеринарна служба Миколаївського району сподівається на Ваше розуміння і співпрацю у недопущенні розповсюдження цього небезпечного захворювання.

 

 

Для вакцинації домашніх тварин звертайтесь за адресою:

Миколаївська районна державна лікарня ветеринарної медицини м. Миколаїв, Одеське шосе, 90, телефон (0512) 48-40-84.

А також в державні установи ветеринарної медицини в місті Миколаєві  та в районах Миколаївської області.

Оголошення

 

До уваги суб’єктів господарювання! На Миколаївщині проходить інформаційна кампанія щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

Відповідно до Конституції України  кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Водночас, Конституцією України заборонено використання примусової праці, тобто найманої праці не забезпеченої захистом держави. В свою чергу Кодекс законів про працю України вказує на єдиний спосіб реалізації права на працю громадянами — укладення трудового договору на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.

В рамках заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування Управління Держпраці у Миколаївській області до 31 січня 2020 року здійснює інформаційну кампанію. Під час кампанії надаватиметься інформація щодо переваг офіційного працевлаштування, вимог належного оформлення трудових відносин, визначення умов трудового договору, які варто передбачати у кожному конкретному випадку, особливостей залучення до роботи неповнолітніх осіб, правил прийняття на роботу сезонних та тимчасових працівників, притягнення до відповідальності за використання незадекларованої праці.

Посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області надаватимуть консультації  та роз’яснення стосовно застосування норм чинного законодавства у сфері праці на вулицях та ринках, у торгівельних центрах, закладах освіти та сфери  послуг тощо.  

Користуючись нагодою, суб’єкти господарювання та громадяни можуть без остраху ставити  питання інспекторам праці Управління Держпраці у Миколаївській області. Відомості, які отримують посадові особи під час спілкування будуть використані лише у статистичних та аналітичних цілях.

 

 

Управління Держпраці у Миколаївській області: готові до співпраці  щодо

налаштування гармонійних відносин між працівником та роботодавцем

 

Вас цікавлять питання легального працевлаштування?

Управління Держпраці у Миколаївській області підготувало для Вас матеріали щодо:

переваг офіційного працевлаштування,

трудових гарантій для працівників з інвалідністю,

особливостей застосування праці жінок,

використання праці неповнолітніх осіб.

 

Ми, також, для Вас оформили буклет, у який зібрали інформацію про:

види трудових договорів;

документи, які необхідні під час працевлаштування;

підстави, за яких працівник не може бути допущений до роботи;

інформацію, яку роботодавець зобов'язаний надавати найманій особі перед початком роботи;

трудові права, яких позбавляє себе громадянин, погоджуючись працювати без трудового договору.

Скачуйте буклет за посиланням. 

 

Маєте питання щодо належного оформлення трудових відносин?

Ми надамо Вам всю необхідну інформацію!

Обирайте зручний спосіб і звертайтеся:

Телефонуйте: (0512) 36 22 88;

звертайтеся в приватні повідомлення на Facebook;

пишіть на електронну пошту: 14mk@dsp.gov.ua

 

  Держбюджет 2020 мінімальна зарплата й прожитковий мінімум
Формат: DOC | Добавлен: 20/01/2020 11:34:13
30Kb Скачать скачать

Держбюджет – 2020: мінімальна заробітна плата                               й прожитковий мінімум

 

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 14.11.2019 р. № 294-IX установлено такі розміри основних мінімальних  соціальних стандартів у 2020 році:

 

1)   мінімальна зарплата:

у місячному розмірі: з 1 січня – 4 723,00 грн;

у погодинному розмірі: з 1 січня – 28,31 грн.

 

2)   прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць: із 1 січня 2020 року – 2027 грн., із 1 липня – 2118 грн., з 1 грудня – 2189 грн., а для основних соціальних і демографічних груп населення:

дітей віком до 6 рокув: з 1 січня 2020 року – 1779 грн, з 1 липня – 1859 грн, з 1 грудня – 1921 грн.;

дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2020 року – 2218 грн, з 1 липня – 2318 грн, з 1 грудня – 2395 грн.;

працездатних осіб: з 1 січня 2020 року – 2102 грн, з 1 липня – 2197 грн, з 1 грудня – 2270 грн.;

осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2020 року – 1638 грн, з 1 липня – 1712 грн, з 1 грудня – 1769 грн.;

 

 

Перевірка реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі громадянами – важливий крок до запобігання рейдерства

Державна реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі – це процедура закріплення прав власників землі та землекористувачів на земельні ділянки на основі документів, що підтверджують ці права.

Понад двадцять п’ять років в Україні вся інформація про земельні ділянки містилася в паперовому вигляді, а тому при переході до електронного кадастру виявилося досить багато помилок.

З початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр. Перевірити  наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті можливо в режимі он-лайн за посиланням: https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta  крім того отримати вичерпну інформацію про неї, або ж виявити помилку чи неточності, про які одразу ж є можливість повідомити державного кадастрового реєстратора по місцю її знаходження.

На сьогодні, державні кадастрові реєстратори області здійснюють заходи щодо приведення у відповідність відомостей про земельні ділянки, які містяться у Державному земельному кадастрі, але значна частина земельних ділянок по яких видано правовстановлюючі документи, особливо ті, що видавалися до 2004 року, відсутні в Державному земельному кадастрі.

Саме тому, громадянам в першу чергу слід перевірити чи внесена до Державного земельного кадастру його земельна ділянка. Одним із найпростіших способів такої перевірки є наявність кадастрового номера земельної ділянки. За його допомогою на Публічній кадастровій карті можна простежити чи усе в порядку із ділянкою. При цьому, слід наголосити, що згідно з п. 10 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр», усі державні акти,  

якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними, не залежно від наявності чи відсутності кадастрового номера.

Важливим та беззаперечним кроком необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, особливо де видано державні акти до 2004 року, є те що останнім часом існує доволі багато випадків рейдерського захоплення землі, а це в першу чергу пов’язано із відсутністю відомостей про такі ділянки у Державному земельному кадастрі.

Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими. У разі, якщо відомості про зазначені земельні ділянки в електронному вигляді не внесені до Державного земельного кадастру і не відображені на Публічній кадастровій карті, їх державна реєстрація з присвоєнням кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Внесення інших змін до відомостей Державного земельного кадастру про ці земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок з отриманням кадастрового номера.

Якщо з 2004 по 2011 роки відомості про земельні ділянки не були внесені до Державного реєстру земель, присвоєння кадастрового номера їм здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності), як це передбачено ст.26 та 55 Закону України «Про землеустрій».

На сьогодні землі сільськогосподарського призначення зазнають неправомірних захоплень з боку рейдерів, а з найпоширеніших рейдерських тактик є незаконна зміна власника шляхом подання підроблених документів на земельні ділянки для проведення державної реєстрації прав. Це в першу чергу пов’язано із відсутністю відомостей про такі ділянки у кадастрі. Основними причинами, які уможливлять рейдерство – це законна реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі.

До Державного земельного кадастру не перенесено значного обсягу інформації про земельні ділянки з паперових носіїв, а заявницький принцип наповнення Державного реєстру прав вимагає значного періоду часу для його формування. Тому, без допомоги громадян, органам Держгеокадастру не обійтися, адже без участі власників земельних ділянок, зареєструвати земельну ділянку державний кадастровий реєстратор не в змозі. Тому власники самі мають бути зацікавлені в наявності відомостей про земельні ділянки у Державному земельному кадастрі та в їх коректності. Адже без цього, вчинення будь-яких цивільно-правових угод із землею – не можливе.

Отже, Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області рекомендує власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам, органам державної влади земель державної форми власності та органам місцевого
самоврядування земель комунальної власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звернутися з документами із землеустрою до Центрів надання адміністративних послуг по місцю знаходження земельної ділянки, для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР

ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

 

            Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує про збір ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області на період                  2021 – 2023 роки

            Запрошуються місцеві органи державної влади, органи місцевого самоврядування, територіальні органи центральних органів виконавчої влади, громадські організації, підприємства, установи та організації усіх форм власності, наукові установи надати проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання проекту Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року (далі – Стратегія). 

        Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано експертними групами з відбору технічних завдань. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проєктів регіонального розвитку на період до 2023 року і визначено обсяги фінансування.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021- 2023 роки).

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі 

6. Проєктна ідея направлена на реалізацію завдань Стратегії (http://economy-mk.gov.ua/images/economy/2.Soc-econom/2019/2/matrix.pdf).

 

УВАГА!!! Не слід подавати проектних ідей, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як наприклад: “ремонт/будівництво будинку культури/школи в селі ХХХ”, “будівництво/ремонт дороги в селі ХХХ” тощо.

 

Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше  15 грудня 2019 року.

 

Заповнені форми надсилайте на e-mail: econom@mk.gov.uastrategy@mk.gov.uaз поміткою в полі «Тема»: «Проєкти до Плану заходів на 2021-2023 роки Стратегії 2027» (або через сервіс Google-форми за адресою https://forms.gle/P1W926eXzdDB3r7p9).

  

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проєкту, стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Департаменту економічного розвитку та регіональної політики обласної державної адміністрації: http://economy-mk.gov.ua/ За результатами відбору кращі проєктні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки.

 

Телефони для довідок:  (0512) 37-08-23; 37-42-18

  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2 (2)
Формат: DOC | Добавлен: 28/10/2019 14:48:22
43Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження від 02.07.2019 № 110-р “Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 16,0000 га в межах території Кир’яківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області».
З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація

Філія АТ «Миколаївобленерго» Миколаївського району

інформує та застерігає  населення!

 

         З настанням осіннього періоду значно збільшується рівень травмування сторонніх осіб на обладнанні енергопостачальних підприємств України.

         Найбільше смертей (травмувань) відбувається через спроби населення самостійно відновити електропостачання власних осель або здійснити крадіжку електричного обладнання, а також випадки пов’язані із спробами проникнення або наближення людини до об’єктів електроенергетики (території трансформаторних підстанцій, будівлі закритих трансформаторних підстанцій, інші електричні розподільні установки), причинами травмування населення є не правильна організація виконання робіт в охоронних зонах підстанцій, повітряних та кабельних ліній електропередачі.

         Щоб запобігти ураженню електричним струмом слід знати і виконувати елементарні вимоги електробезпеки:

                 не наближатися ближче, ніж на 8 м до обірваних дротів повітряних ліній електропередачі;

                 не намагатися проникати за огородження і всередину діючих електроустановок (трансформаторних підстанцій, щитових, електрощитів);

                 звертати увагу на попереджувальні знаки безпеки;

                 не намагатись самотужки, або із залученням сторонніх осіб вирішувати проблеми відсутності електроенергії, у разі відсутності електропостачання телефонуйте до Кол-центру АТ «Миколаївобленерго» за багатоканальним номером телефону:  0-800-504-001 (всі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів – безкоштовні);

                 при виявлені відкритих дверей трансформаторних підстанцій, хвірток огороджень трансформаторних підстанцій, обірваних дротів повітряних ліній електропередачі та інших нестандартних ситуацій не зволікайте, телефонуйте до Кол-центру АТ «Миколаївобленерго»;

                 пояснюйте дітям, яку небезпеку становить електричний струм, якщо не дотримуватися елементарних правил електробезпеки.

         Порушуючи елементарні норми й правила безпеки, порушник потенційно наражає на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих, а його дії підпадають під дію Адміністративного та Кримінального кодексу України.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ! ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ВАШЕ ТА ВАШИХ ДІТЕЙ, ЛЮДЕЙ ЯКІ ВАС ОТОЧУЮТЬ У ВАШИХ РУКАХ! НЕХТУВАННЯ ВИМОГАМИ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ МОЖЕ ОБІЙТИСЯ ВЕЛИКОЮ ЦІНОЮ.

 

АТ «Миколаївобленерго»

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження від 02.07.2019 № 111-р “Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».
З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація


ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження від 02.07.2019 № 112-р «Про розроблення детального плану території площею 5,8984 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».
З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

Миколаївська райдержадміністрація

ОГОЛОШЕННЯ

 

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження від 21.06.2019 № 102-р «Про розроблення детального плану територій площею 10,0000 га в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

 

Миколаївська райдержадміністрація 

 

 

Увага!!!!!

На Миколаївщині шахраї продовжують турбувати платників податків!

Шановні платники податків Миколаївської області Очаківське управління Головного управління ДФС у Миколаївській області застерігає: на теренах Миколаївщини діють «телефонні аферисти».

Зловмисники телефонують начебто від імені або за дорученням керівництва Очаківського управління Головного управління ДФС у Миколаївській області посадовим особам підприємств чи підприємцям і під різними приводами намагаються отримати гроші.

             Громадяни, будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману, не вступайте в перемовини з телефонними шахраями та не перераховуйте їм кошти. При виявленні таких махінацій просимо негайно повідомляти чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області за телефоном  50-18-41 та Головне управління національної поліції у Миколаївській області за телефоном 102.

            Також, звертаємо увагу, що працівники фіскальної служби Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України.

                 Очаківське управління ГУ ДФС у Миколаївській області

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження від 24.04.2019 № 75-р «Про розроблення детального плану територій орієнтовною площею до 1,0000 га в межах території Кривобалківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області».

З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.


 

Шановні розпорядники та одержувачі бюджетних коштів!
 

 Управління Державної казначейської служби України у Миколаївському районі Миколаївської області повідомляє про можливість отримання дохідних виписок розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, які обслуговуються в системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» (далі - СДО).

Для отримання доступу до розділу меню «Виписки – З дохідних рахунків» в СДО, розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів необхідно при заповненні розділу III заявки про надання доступу до СДО в полі «МФО банку» вказати значення - 89998 та в полі «Рахунок» зазначити свої дохідні рахунки.


 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

Миколаївська районна державна адміністрація оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території. Детального плану території земельних ділянок площею 2,0000 га кадастровий номер 4824280900:03:000:0085, площею 1,0000 га кадастровий номер 4824280900:03:000:0083, площею 1.0000 га кадастровий номер 4824280900:03:000:0084 розташованих в межах території Кир’яківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій.

Заява розміщена на офіційному веб-сайті Миколаївської районної державної адміністрації: mykolayiv.mk.gov.ua.

Стратегічна екологічна оцінка зазначеного детального плану території проводиться з метою визначення екологічної можливості розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій.

Громадськість має можливість надати зауваження та пропозиції, а також отримати додаткову інформацію за адресою:

54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18-а, Миколаївська районна державна адміністрація, тел. 48-05-65, email: gkh_mrda@ukr.net.

Термін подання зауважень та пропозицій складає 15 днів від дня оприлюднення.

 

  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ДПТ орієнтовною площею 4 га в межах Киряківської сільської ради
Формат: PDF | Добавлен: 10/04/2019 14:09:25
2635Kb Скачать скачать
  Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ДПТ орієнтовною площею 5 га в межах Ковалівської сільської ради
Формат: PDF | Добавлен: 10/04/2019 14:03:55
2451Kb Скачать скачать
  НОВІ НАПРЯМКИ ПІДТРИМКИ ГАЛУЗІ БДЖІЛЬНИЦТВА ТА ПОКРОКОВІ ДІЇ ДЛЯ ЇЇ ОТРИМАННЯ
Формат: PDF | Добавлен: 03/06/2020 09:18:05
560Kb Скачать скачать

Шановні мешканці Степівської сільської ради!

Повідомляємо, що з «22» червня 2020 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» № 2354-VIII від 20.03.2018 року з питання розгляду звітів про стратегічну екологічну оцінку до документів державного планування – проектів генеральних планів сіл Степове та Зелений Гай Степівської сільської ради на підставі рішення Степівської сільської ради № 6 від 06.09.2017 року.

Замовник документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку, який прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – Степівська сільська рада.

Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікопроект».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Степівської сільської ради за адресою: 57107, Миколаївська обл., Миколаївський район, село Степове, вулиця Леніна, будинок 1а, або на електронну адресу: stepsilrada2@ukr.net.

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством енергетики та захисту довкілля України та Міністерством охорони здоров'я України.

Транскордонні консультації не передбачаються.

Строки подання зауважень та пропозицій до «21» липня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: село Степове, вулиця Леніна, будинок 1а, а також на офіційному веб-сайті – http://mykolayiv.mk.gov.ua

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій -  
сільський голова Л. Г. Балабан, тел.+38 (09715) 15-3-35

ПОВІДОМЛЕННЯ

Миколаївська районна державна адміністрація оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території. Детального плану території земельних ділянок площею 2,0000 га кадастровий номер 4824286000:05:000:0179, площею 2,0000 га кадастровий номер 4824286000:05:000:0136, площею 1.0000 га кадастровий номер 4824281200:01:000:0340 розташованих в межах території Ковалівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій.

Заява розміщена на офіційному веб-сайті Миколаївської районної державної адміністрації: mykolayiv.mk.gov.ua.

Стратегічна екологічна оцінка зазначеного детального плану території проводиться з метою визначення екологічної можливості розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергетичних підприємств, установ і організацій.

Громадськість має можливість надати зауваження та пропозиції, а також отримати додаткову інформацію за адресою:

54036, м. Миколаїв, Одеське шосе, 18-а, Миколаївська районна державна адміністрація, тел.  48-05-65, email: gkh_mrda@ukr.net.

Термін подання зауважень та пропозицій складає 15 днів від дня оприлюднення.

 

Програма здешевлення вартості

сільськогосподарської техніки діє!

 

Шановні аграрії!

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації запрошує скористатися державною підтримкою через механізм здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Придбавайте сучасну аграрну техніку та звертайтеся до уповноважених банків за фінансовою підтримкою.

З переліком техніки, вартість якої частково компенсується, та переліком уповноважених банків можна ознайомитися в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації або на офіційному сайті Мінагрополітики в рубриці Підтримка аграріїв за посиланням:

http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?tid_hierachy=1347

 

Телефон для довідок: (0512)377805, 377829, 377402

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження № 53-р від 22.03.2019 “Про розроблення детальних планів територій в межах території Кир’яківської ради Миколаївського району Миколаївської області».

З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

 

         Військова служба за контрактом у Збройних Силах України

         Військова служба – це важка робота, особливо в умовах сучасної військової агресії, яка потребує максимальної віддачі сил, здоров’я, а іноді і життя. Перевагами контрактної армії в Україні є в першу чергу, мотивація і бажання людини служити в Збройних Силах України. Тобто – в усвідомленому виборі, який робить людина, обираючи професію військового – захищати свою Батьківщину – Україну. Це головна основна перевага контрактної армії, не тільки у нашій, але і у всіх провідних країнах світу.

            ДОВІДКОВО

            Переваги контрактної армії:

– стабільна, добре оплачувана робота, престиж якої постійно зростає;

 можливість кар’єрного зростання;

щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується матеріальна допомога на оздоровлення

можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

якісне безкоштовне медичне обслуговування;

право на отримання заочної вищої освіти (без відриву від служби) за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту;

можливість безкоштовного вивчення іноземної мови (особам, які перебувають в резерві для просування по службі)

 

Основними вимогами, які висуваються до кандидатів:

На військову службу за контрактом приймаються: 

   військовослужбовці, які прослужили на строковій військовій службі; 
             громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну та базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
 

жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір та придатні за станом здоров’я

 

Грошове забезпечення:

з 2019 року: СВ від 10 000 грн., ДШВ від 11 000 грн; ССО від 12 000 грн).

Ще одним позитивним фактом для матеріального заохочення кандидатів на військову службу за контрактом є одноразова грошова винагорода (в залежності від встановленого Урядом прожиткового мінімуму), яка виплачується після укладання першого контракту та складає:

особам рядового складу – 8 (вісім) розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи;

особам сержантського і старшинського складу – 9 (дев’ять) розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи;

особам офіцерського складу – 10 (десять) розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи

 

Додаткові стимули:

            – виділення земельних ділянок під будівництво та пільги для військовослужбовців (учасників ООС) та членів їх сімей;

            щорічна матеріальна допомога на оздоровлення;

            компенсація за оренду житла військовослужбовцям (поки що для осіб офіцерського складу)

Миколаївською районною державною адміністрацією видано розпорядження № 44-р від 06.03.2019 “Про розроблення детальних планів територій в межах території Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області».

З текстом розпорядження можна ознайомитись у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 18-А, тел. 48 05 47) або на офіційному веб-сайті Миколаївської райдержадміністрації.

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА СПРОЩЕНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ!

 

Кабінетом Міністрів України 03.10.2018 прийнято постанову № 793 «Про внесення зміни до пункту 4 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній», якою визначено, що підприємницька діяльність із застосуванням спрощеної системи оподаткування та фіксованого податку зараховуються до трудового стажу підприємця для призначення пенсії за період:

- з 01.01.1998 по 31.12.2003 на підставі довідки про реєстрацію особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

- з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 року за бажанням особи – за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від суми сплачених коштів.

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

До уваги учасників АТО!

Наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області №383 від 06.11.2018 року до переліку земельних ділянок, які можна передати у власність учасникам АТО, включена ділянка площею 14 га для ведення садівництва на території Кривобалківської сільської ради Миколаївського району.

Учасники АТО бажаючі отримати земельну ділянку для ведення садівництва можуть
за більш детальною інформацією звертатися за адресою:

м.Миколаїв, вул. Одеське шосе, буд. 88А, тел. 48-41-07, 48-41-72


 

До уваги керівників фермерських господарств

триваєфінансова підтримка

 розвитку фермерства.

 

Нормативний документ: Постанова Кабінету Міністрів України  від 07.02.2018 № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» 

Фінансова підтримка надається фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15,0 млн.грн.

Фінансова підтримка здійснюється за наступними напрямами:

·     Часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції;

·     Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

·     Здешевлення кредитів.

 

Механізм отримання державної підтримки

 

Часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції

Через державний банк компенсується 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ).

Для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій базове, сертифіковане необхідно:

Крок 1. придбати насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб'єктів насінництва та розсадництва. Строк дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал. З реєстрами можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики в розділі РЕЄСТРИ АПК  http://minagro.gov.ua/uk/ministry?tid_hierachy=1384

Крок 2. сформувати пакет підтверджуючих документів, які включають:

-         копію статуту фермерського господарства;

-          документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

-         копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік;

-         довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

-         згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком;

-         довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом.

Крок 3. подати до державного банку заявку, підтверджуючі документи та наступні копії:

-         сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння;

-         сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння;

-         платіжного доручення про оплату за насіння;

-         накладної (товарно-транспортної накладної) на придбане насіння;

-         акта про висів придбаного насіння. 

Крок 4.  отримати кошти на рахунок в державному банку

Документи для отримання часткової компенсації державними банками приймаються до 1 листопада.

 

Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Фермерські господарства можуть отримати на безповоротній основі через державний банк компенсацію у розмірі 40 відсотків вартості придбаної техніки та обладнання вітчизняного виробництва:

25 % - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»;

15% - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».

Для отримання часткової компенсації необхідно:

 Крок 1. вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, з яким можна ознайомитись на офіційному сайті Мінагрополітики за посиланням http://minagro.gov.ua/uk/support_apk?nid=24338

Крок 2. закупити техніку чи обладнання вітчизняного виробництва

Крок 3. подати до державного банку заявки за двома програмами та такі підтвердні документи:

-  копію статуту фермерського господарства;

-  документи, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

-  копію фінансового документа, що підтверджує чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік;

-  довідку з ДФС, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів;

-  згоду одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною державним банком;

-  довідку державного реєстратора про те, що господарство: не має порушеної справи про банкрутство;  не перебуває на стадії ліквідації та його не визнано банкрутом

-  копію платіжного доручення, що підтверджує оплату через державний банк

-  акт приймання-передачі техніки та обладнання

Крок 4. отримати компенсацію на рахунок в державному банку.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130.

 

Здешевлення банківських кредитів

Фермерському господарству передбачено компенсацію за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами, залученими у національній валюті через державний банк у розмірі  1,5 облікової ставки Національного банку

Про героїзм десантників 79 окремої десантно-штурмової бригади ходять легенди. Героїчний шлях 79-ої окремої аеромобільної бригади у бойових діях на Сході України розпочався, як і для інших десантних частин, з оборони з боку Криму; згодом Миколаївські десантники стали на оборону східного кордону, брали участь в операції з визволення Слов’янська, далі – Савур-могила, Зеленопілля, Маріуполь, Дебальцеве. Українці дивляться на них з повагою і вдячністю за подвиги, а ворог – зі страхом в очах.

            Дії особового складу високо оцінило керівництво Міністерства оборони та держави. Ряд військовослужбовців бригади нагороджений високими державними нагородами, орденами та відзнаками.

            Героїчна історія 79 окремої десантно-штурмової бригади, переконливо свідчить про те, що нашим воїнам притаманні високі морально-бойові та психологічні якості, майстерність володіння бойовою технікою та зброєю, фізичне загартування та витривалість.

            Сьогодні, 79 окрема десантно-штурмова бригада продовжує комплектування підрозділів особовим складом і запрошує бажаючих проходити військову службу за контрактом.

            ДОВІДКОВО

            Основними вимогами, які висуваються до кандидатів:

· бажання служити в десантно-штурмових військах;

· стан здоров’я та придатності до військової служби за медичними показниками;

· фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на службу в десантно-штурмових військах;

· загальноосвітній рівень;

· мотивація до військової служби в десантно-штурмових військах;
· рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

            Грошове забезпечення:

- військовослужбовці за контрактом отримують оплату в розмірі від
9 000 грн. в залежності від займаної посади та звання;

- при підписанні контракту військовослужбовець отримує разову грошову допомогу в розмірі від 11 000 грн.

            Раз на рік надається:

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;

- грошова допомога на оздоровлення;

- підйомна допомога при переїзді як військовослужбовця, так і його родини.

 

ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ звертайтеся до Миколаївського  районного військового комісаріату, за адресою м. Миколаїв вул. Одеське шосе 40, телефон для довідок:  48-00-12, моб - 0639039543


           
Миколаївський  районний  військовий  комісаріат

Повернутися до повноцінного життя!

 

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України та військова прокуратура звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією зробити перший крок для повернення до повноцінного життя і припинення ЗЛОЧИННИХ ДІЙ.

Вам необхідно повернутися до своєї військової частини чи звернутися до військового комісаріату за місцем проживання, або прибути до найближчого органу Військової служби правопорядку, де зробити зізнання та надати первинне пояснення щодо причин самовільного залишення військової частини.

Наголошуємо, що за відсутності тяжких наслідків або фактів вчинення інших злочинів, застосування до особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у ході досудового слідства ініційовано не буде, а в ході вирішення питання щодо правових наслідків самовільного залишення військової частини до уваги приймаються і інші причини та умови, що могли спонукати до дій по залишенню військовослужбовцем військової частини, включаючи збіг тяжких сімейних обставин, наявність позастатутних відносин та інші.

Також закликаємо членів родин та громадських активістів допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку у житті та перестати критися та боязливо опускати очі перед присутніми, відновити своє чесне ім’я та впорядкувати свій життєвий шлях.

 

З виниклих питань або будь-якої інформації просимо звертатись за телефонами:

оперативний черговий зонального відділу військової служби правопорядку у Миколаївській області – (0512) 37-86-53;

оперативний черговий Миколаївського обласного військового комісаріату –

(0512)37-63-53;

оперативний черговий Миколаївського районного військового комісаріату – (0512) 48-00-12.

  Результати громадських слухань
Формат: DOC | Добавлен: 09/08/2018 09:16:52
30Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-       запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-       проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-       матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-       встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

Ці рекомендації розроблено в рамках підписаних Меморандумів про партнерство Держенергоефективності та місцевої влади щодо впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

Нагадаємо, що впровадження енергетичного менеджменту дозволить досягти без додаткових інвестицій:

-       від 5 до 8% економії енергоресурсів за рахунок енергоефективної поведінки споживачів;

-       до 20% скорочення енергоспоживання за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

 

Держенергоефективності готове надавати консультації та підтримку у впровадженні систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

У разі виникнення запитань звертатися до Ладецького Павла Михайловича - начальника Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності за тел.: 044 559-58-37.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

  Демонстаційний матеріал-ПК ЖС
Формат: PDF | Добавлен: 01/07/2020 15:46:25
3682Kb Скачать скачать
  Лист Мінрегіону
Формат: PDF | Добавлен: 04/01/2018 08:15:30
108Kb Скачать скачать

        З 25 листопада 2017 року змінюється номер Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116123.

       Вказаний номер є загальноєвропейським та безкоштовним з мобільних телефонів.

  Рекомендації з МАПУ
Формат: PDF | Добавлен: 20/11/2018 16:27:52
1945Kb Скачать скачать
  НОВІ НАПРЯМКИ ПІДТРИМКИ ГАЛУЗІ БДЖІЛЬНИЦТВА ТА ПОКРОКОВІ ДІЇ ДЛЯ ЇЇ ОТРИМАННЯ
Формат: PDF | Добавлен: 03/06/2020 09:24:21
560Kb Скачать скачать

Шановні мешканці Степівської сільської ради!

Повідомляємо, що з «22» червня 2020 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» № 2354-VIII від 20.03.2018 року з питання розгляду звітів про стратегічну екологічну оцінку до документів державного планування – проектів генеральних планів сіл Степове та Зелений Гай Степівської сільської ради на підставі рішення Степівської сільської ради № 6 від 06.09.2017 року.

Замовник документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку, який прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – Степівська сільська рада.

Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікопроект».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Степівської сільської ради за адресою: 57107, Миколаївська обл., Миколаївський район, село Степове, вулиця Леніна, будинок 1а, або на електронну адресу: stepsilrada2@ukr.net.

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони здоров'я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством енергетики та захисту довкілля України та Міністерством охорони здоров'я України.

Транскордонні консультації не передбачаються.

Строки подання зауважень та пропозицій до «21» липня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: село Степове, вулиця Леніна, будинок 1а, а також на офіційному веб-сайті – http://mykolayiv.mk.gov.ua

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій -  
сільський голова Л. Г. Балабан, тел.+38 (09715) 15-3-35

  ОГОЛОШЕННЯ про продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2021 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області
Формат: DOC | Добавлен: 01/07/2020 15:46:25
169Kb Скачать скачать

Новоодеське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

НАГАДУЄ, ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО СКАЗ

Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як захиститися населенню від нього? Сказ – особливо небезпечне, гостре, заразне, надзвичайно важке і невиліковне захворювання, яке неминуче закінчується смертю. Хворіють на нього люди і всі теплокровні тварини  як свійські, так і дикі. Особливо небезпечні лисиці. Джерелом збудника сказу є хворі тварини, які виділяють вірус зі слиною. Збудник сказу є в слині і мозку хворої тварини або клінічно здорової вже за 10 днів до появи ознак хвороби, тобто, на перший погляд, цілком здорової тварини.

Зараження сказом відбувається в основному через покуси чи внаслідок потрапляння слини хворої тварини на свіже поранення, подряпини шкіри або слизових оболонок. У перебігу хвороби розрізняють 3 стадії: передвісників, збудження і паралічів. У першій стадії, яка триває 1-3 дні, у місці укусу з’являються неприємні відчуття (біль, печіння, заніміння, свербіння), почервоніння і набряк. Провідним у цей час є симптомокомплекс неспокою, страху, занепокоєння: хвора тварина пригнічена, відмовляється від їжі, погано спить, уникає людей. Стадія збудження характеризується розвитком нападів гідрофобії (водобоязні) — дуже болючих спазмів глотки і гортані з шумним диханням і навіть його зупинкою. Також виникають судоми у відповідь на посилений рух повітря (аерофобія), боязнь яскравого світла (фотофобія), голосного звуку. Через 2-3 дні стадія збудження змінюється на стадію паралічів (м’язів кінцівок, язика, глотки). Смерть настає від паралічу дихання і порушення серцевої діяльності.

Як діяти людям, яких покусала тварина? Перш за все необхідно якомога швидше промити рану водою з господарським милом, обробити краї 5-відсотковим розчином йоду, накласти стерильну пов’язку і звернутись у травматологічні пункти (відділення) лікарні за медичною допомогою, або до найближчого лікувально-профілактичного закладу. У разі укусів дикими, безпритульними тваринами треба за порадою лікаря-травматолога пройти курс антирабічних щеплень у стаціонарному відділенні медичного закладу. Ці щеплення на сьогодні єдиний ефективний засіб профілактики, щоб не померти від сказу.

Тварину, яка вкусила, в жодному разі не слід вбивати. Її варто ізолювати, встановити за нею нагляд, попередити ветеринарного працівника, який протягом 10 днів, тобто максимального терміну появи клінічних ознак сказу, буде проводити клінічний огляд тварини. Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, доправити тварину для огляду у ветеринарну установу. Слід дотримуватися  правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеки оточенню.

З питань інформації щодо сказу або у випадках укусу, в разі підозри на захворювання собак і котів на сказ на території Миколаївського району Миколаївської області, слід обов’язково повідомляти представників ветеринарної служби за телефонами:

48-41-85 та 48-40-84 або звернутися за адресою:

 місто Миколаїв, вулиця Одеське шосе, будинок 90 ( Варварівка).