Миколаївський район » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення

Оголошення

  Протокол розгляд пропозицій депутатів
Формат: DOC | Добавлен: 17/08/2017 16:36:22
46Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-       запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-       проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-       матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-       встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

Ці рекомендації розроблено в рамках підписаних Меморандумів про партнерство Держенергоефективності та місцевої влади щодо впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

Нагадаємо, що впровадження енергетичного менеджменту дозволить досягти без додаткових інвестицій:

-       від 5 до 8% економії енергоресурсів за рахунок енергоефективної поведінки споживачів;

-       до 20% скорочення енергоспоживання за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

 

Держенергоефективності готове надавати консультації та підтримку у впровадженні систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

У разі виникнення запитань звертатися до Ладецького Павла Михайловича - начальника Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності за тел.: 044 559-58-37.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

ОГОЛОШЕННЯ

 для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

У свою чергу, Держенергоефективності на основі отриманої інформації буде розраховувати середньозважені тарифи до 25 числа останнього місяця щокварталу та оприлюднювати  їх на офіційному веб-сайті: www.saee.gov.ua.

Нагадаємо, що вищезазначеним Законом запроваджено в Україні стимулюючий тариф для виробників тепла «не з газу». Він становитиме 90 % від діючого для суб’єкта господарювання тарифу на тепло з газу для потреб населення та бюджетних установ. У разі його відсутності тариф складе 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Оперативна робота місцевої влади та Держенергоефективності у цьому напрямі дозволить забезпечити вчасне та належне виконання Закону і найголовніше – стимулювати встановлення твердопаливних котелень та когенераційних установок на альтернативному паливі. У результаті місцеві громади отримають дешевше на 10% тепло, активізацію малого та середнього бізнесу, нові робочі місця та економічне зміцнення!

Отже, враховуючи стислі терміни, Агентство просить надати інформацію у паперовому та електронному (saeevde@saee.gov.ua, saeevde@gmail.com) вигляді до 10.09.2017 відповідно до листа та форм:

1. Офіційний лист Держенергоефективності до органів місцевого самоврядування.

2. Форма надання інформації щодо тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення.

3. Форма надання інформації щодо тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Ненадання органами місцевого самоврядування зазначеної інформації в повному обсязі у встановлений термін обумовить відсутність можливості виконання положень Закону та поставить під загрозу введення в дію теплогенеруючих установок, що працюють на альтернативних видах палива, до початку опалювального періоду.

У разі виникнення питань, просимо звертатись до Сисоєвої Ірини Георгіївни – заступника директора Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності за тел.: (044) 590-54-09.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

ОГОЛОШЕННЯ!

Керівникам мисливських господарств Миколаївського району!

Про перенесення термінів відкриття сезону полювання.

За прогнозом Укргідрометцентру на більшості території України очікується жарка та спекотна погода з підвищенням температури повітря до 35-42 оС, яка буде утримуватися протягом серпня 2017 року.

З підвищенням температури повітря значно збільшується загроза виникнення пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях та на відкритих ділянках місцевості.

Протягом пожежонебезпечного періоду на території області виникло 867 подій, пов’язаних з пожежами в екосистемах та на відкритих територіях, із нах 57 пожеж в лісових масивах, для ліквідації яких залучається практично вся техніка ДСНС.

Протокольним рішенням від 22 червня 2017 року №5 Державної комісії з питань ТЕБ та НС передбачено вводити на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасові обмеження на відвідування населенням лісів та в’їзду до них автотранспортних засобів і приймати рішення щодо призупинення сезону полювання або його заборони.

Враховуючи вищезазначене, інформуємо Вас про перенесення терміну відкриття сезону полювання з серпня 2017 року на більш пізній час, до моменту зниження класу пожежної небезпеки.

Також нагадуємо, що  протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

Ø відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

Ø розводити багаття у лісі та лісопосадках;

Ø заїжджати автомобілем до лісу;

Ø палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

Ø залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

Ø полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

Ø створювати смітники та спалювати відходи;

Ø спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях поблизу лісових масивів.

 

 

Шановна громадськість! 

 

         З метою повного виконання в Миколаївській області Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Миколаївською облдержадміністрацією продовжується здійснення роботи щодо виявлення символіки тоталітарного комуністичного режиму на території області. 

       У зв’язку з цим просимо Вас долучитися до роботи в цьому напрямку і повідомляти до 07 липня 2017 року за електронною адресою politika@mk.gov.ua інформацію про наявну на території області символіку тоталітарного комуністичного режиму, зазначивши:

1) вид символіки;

 

2) адресу розташування. Відповідна інформація буде узагальнена та надіслана до органів поліції для відповідного реагування. 

Дякуємо Вам за співпрацю!

Увага ботулізм

                За інформацією територіальних органів Держпродспоживслужби протягом першого тижня червня 2017 року зареєстровано 10 випадків захворювання на ботулізм, з них 2 випадки летальні. Причиною захворювання було вживання в’яленої риби.  Захворювання зареєстроване в п’яти областях та м. Києві. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Водночас, без надання кваліфікованої допомоги та своєчасного введення протиботулічної сиворотки, висока  ймовірність летального випадку.

         Як запобігти отруєнню ботулотоксином:

- не купувати на ринках у приватних осіб виготовлені в домашніх умовах вялену і копчену рибу, мариновані гриби, домашню ковбасу, мясні консерви;

- перед вживанням мясні консерви необхідно прокип’ятити – за високої температури ботулічний токсин руйнується;

- ковбаси, окости, буженину перед вживанням бажано проварити або бодай добре прогріти у духовці;

- мариновані гриби – промити і прокип’ятити 20-30 хвилин;

- не варто вживати овочеві консерви, що мають ознаки зіпсованості або з порушеною герметичністю;

- у жодному випадку не можна вживати здуті консерви, небезпечно навіть куштувати такий продукт, не можна давати їх домашнім тваринам.

         Пам’ятайте про підступність ботулізму – уражені продукти зберігають свіжий вигляд і запах!

         Симптоми захворювання:

Починається захворювання раптово, із симптомів ураження шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос), на фоні яких або услід за ними з’являються: подвоєння, «сітка» і заволока в очах, утруднене ковтання, хрипкість голосу, м’язова слабкість.

         Домедична допомога:

Негайно викликати швидку допомогу. До прибуття «швидкої» або лікаря необхідно промити шлунок великою кількістю води з содою – ботулічний токсин швидко руйнується в лужному середовищі.

         Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоровя і здоровя близьких, а особливо дітей.

 

До уваги сільгоспвиробників!

             У зв’язку з проведенням сільськогосподарських польових робіт, під час яких застосовуються засоби захисту рослин, виникають випадки масового отруєння бджіл.

       З метою попередження зазначених негативних наслідків, управління Держпродспоживслужби в Миколаївському районі наголошує на обов’язковому дотриманні суб’єктами господарювання, які використовують пестициди і агрохімікати для обробки медоносних рослин, вимог Закону України «Про бджільництво». Зокрема, необхідно не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

            Звертаємо увагу, що особи, винні у неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

            У разі виникнення питань, за консультаційною допомогою можна звертатись за телефоном 48-41-85 (управління Держпродспоживслужби в Миколаївському районі).

До відома громадян м.Миколаєва та Миколаївської області!

         Відповідно до ст.22 Закону України «Про звернення громадян» керівники та інші особи органів державної влади зобов’язані проводити особистий прийом громадян, зокрема, за місцем роботи і проживання громадян.

         У зв’язку з тимчасовою окупацією території півострова Крим, наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора України від 12.06.2014 №33ш прокуратуру Автономної Республіки Крим передислоковано до м.Києва.

         Протягом травня 2017 року керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим проводитимуться виїзні прийоми громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, на базі окремих регіональних та місцевих прокуратур.

         Виїзний прийом громадян проводитиметься, зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

         Так, 25 травня 2017 року з 10.00 до 13.00 у приміщенні прокуратури Миколаївської області (м.Миколаїв, вул. Спаська, 28) заступником прокурора Автономної Республіки Крим Хорсуненком Олегом Володимировичем буде проводитись прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596-73-57                   (Вікторія Мозгова).

Оголошено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2018 рік

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області за напрямами:        

І. Відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації:

Перелік технічних завдань на інвестиційні програми і проекти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року, затвердженого рішенням обласної ради від 16.04.2015 № 9.