Миколаївський район » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Регуляторна діяльність Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення

Оголошення

16 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт голови Миколаївської районної державної адміністрації Воробйової Алли Володимирівни.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2017 році.

 Регламент заходу:

10.00 - 11.15 - презентація публічного звіту.

 11.15 - 12.00 - запитання та відповіді.

 Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

 Місце проведення: зала засідань Миколаївської районної ради        (м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, буд. 18-А)

 Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності апарату Миколаївської районної державної адміністрації.

 Контактна особа: Журавльова Марія Сергіївна, головний спеціаліст відділ організаційно-кадрової роботи та інформаційної діяльності апарату Миколаївської районної державної адміністрації.

 Інформацію про учасників просимо надати до 12:00 години 15 лютого 2018 р. на електронну адресу: mukol.rda.ok@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ

 З моменту розміщення цього оголошення розпочинається процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проекті Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0.5 га, який розроблено  з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки (яка знаходиться у приватній власності ТОВ «Шельф») в межах Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення об’єкту будівництва Центру обслуговування автомобілів.

Замовником розроблення Детального плану території є Миколаївська районна державна адміністрація.

Розробником Детального плану територіє є ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут «Миколаївагропроект».

Фінансування розроблення Детального плану здійснено за рахунок ТОВ «Шельф», яке в подальшому планує будівництво Центру обслуговування автомобілів.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури Миколаївської райдержадміністрації Христенок О.В.

З проектом Детального плану території можна ознайомитись у секторі містобудування та архітектури Миколаївської райдержадміністрації за адресою: 54036, м.Миколаїв, Одеське шосе, 18А, телефони для довідок: (0512) 48-05-75 та (0512) 48-05-56.

Строк завершення розгляду пропозицій – 13 березня 2018 року.

14 березня 2018 року о 11-00 в приміщені адміністративної будівлі Веснянської сільської ради за адресою: с. Весняне, вул. Центральна, 6 відбудуться громадські обговорення. Предмет обговорення – детальний план території орієнтовною площею 0.5 га, який розроблено  з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки (яка знаходиться у приватній власності ТОВ «Шельф») в межах Веснянської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення об’єкту будівництва Центру обслуговування автомобілів, запланований інформаційний захід – презентація.

У громадських слуханнях можуть брати участь: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється документація, або на суміжній з нею; юридичні особи, приміщення яких розташовані на території, щодо якої розробляється документація, в особі їх повнолітніх представників; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та суміжній з нею; представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, діяльність яких поширюється на відповідну територію.

 

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області запрошує на роботу: 

·        Спеціалістів державної служби.

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад державної служби міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі „Вакансії”.

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу по роботі з персоналом Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області за адресою:

 

 

пр. Богоявленський, 55-е, каб. 803, тел. 58-38-76.

 

 

 Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

 Доводимо до відома населення, що відповідно до графіку особистого виїзного прийому громадян керівниками територіальних органів – структурних підрозділів Державної архітектурно – будівельної інспекції України та їх заступниками, затвердженого головою Держархбудінспекції України від 21.01.2015 №25, заступником начальника Управління Держархбудінспекції у Миколаївській області Єпіфановою Надією Іванівною заплановано проведення особистого прийому жителів Миколаївського району 22 лютого 2018 року з   10 до 12 год. за адресою: м. Миколаїв, Одеське шосе, 18-а, в кабінеті сектора містобудування та архітектури Миколаївської райдержадміністрації.

 

Телефон для довідок: 48-05-75

УВАГА ГРОМАДЯН!

          Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє, що кожну п’ятницю місяця відбувається виїзний прийом спеціаліста до об’єднаних територіальних громад Миколаївського району згідно графіку виїзного прийому.

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

Миколаївська  районна державна адміністрація звертається до жителів району із застереженням про придбання товарів у місцях, так званої, «стихійної торгівлі». Практично у всіх випадках продукція реалізується із порушенням ветеринарно-санітарних вимог, відсутні дозвільні документи на торгівлю, сертифікати що засвідчують якість продуктів, а також санітарні книжки, що підтверджують стан здоров’я продавця.

На жаль, не завжди покупці переймаються розумінням всієї пагубності й небезпеки для здоров'я придбання харчових продуктів у місцях стихійної торгівлі. Багато хто вважає, що покупки тут дешевше, хоча немає впевненості, що покупцеві правильно зважили покупку, адже торгівля в невстановлених місцях здійснюється з використанням не повірених ваговимірювальних приладів. Якість продуктів ніхто із продавців не гарантує, та й скаржитися не має на кого, адже у торгуючих відсутні таблички про приналежність торговельних точок.

Жителі району повинні знати й пам'ятати про те, що придбання в невстановлених місцях товарів, в умовах, які не відповідають вимогам до зберігання й продажу товару, у будь-який момент може обернутися лихом для покупців і членів їхніх родин.

Торгівля з рук у невстановлених місцях є правопорушенням, за яке передбачена відповідальність по ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) у вигляді накладення на порушників штрафу й конфіскації предметів торгівлі або без такої.

Кожний житель району повинен знати і пам'ятати, що купивши товар у місці стихійної торгівлі, він: піддає своє здоров'я, а часом і життя, а також здоров'я й життя своїх рідних, близьких небезпеці через копійчані вигоди, сприяє серйозному погіршенню санітарного стану району, ризикує заразитися при контакті із хворим продавцем, сприяє збіднінню районного бюджету, а отже себе, сприяє розквіту тіньової економіки, торгівлі небезпечними для здоров'я товарами.

Закликаємо Вас виявити обережність, пильність і не купувати товари в місцях стихійної торгівлі.

Пам’ятка щодо профілактики захворювань на вірусний гепатит А

       З початку грудня 2017 року в м. Миколаєві  відмічається зростання захворюваності вірусним гепатитом А, як серед дорослого населення, так і серед дітей.

         Вірусний гепатит А – це  гостре інфекційне захворювання з фекально-оральним механізмом передачі інфекції, переважним ураженням печінки і травного каналу. Збудником хвороби є вірус. Джерелом інфекції є хвора людина. Інфекція передається через шлунково-кишковий тракт. Виділяється вірус в навколишнє середовище з випорожненням хворого і потрапляє в організм здорової людини через забруднені харчові продукти, воду, предмети побуту, брудні руки, недотримання особистої гігієни.

           Вірусний гепатит А вважається сезонним захворюванням, як правило, збільшення випадків захворювання спостерігається в осінньо-зимовий період. У народі його називають хворобою брудних рук. Інкубаційний період триває – 7-50 днів  (в середньому 15-35 днів).

        Вірус гепатиту А досить стійкий у навколишньому середовищі. При кімнатній температурі він може зберігатися до двох тижнів, а при температурі +4°С протягом кількох місяців. Вірус також досить стійкий до дії дезінфікуючих засобів, але швидко гине при кип’ятінні (через 10 хвилин).

         Важливу роль у попередженні виникнення та розповсюдженості гепатиту А відіграє громадська свідомість та дотримання правил особистої гігієни.

                Щоб уникнути захворювання фахівці Держпродспоживслужби рекомендують:        

Використовувати для пиття та миття посуду лише кип'ячену воду (воду кип'ятити не менше 10 хв., дати відстоятися).

Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання.

При неорганізованому відпочинку для пиття та приготування їжі мати з собою запас питної води (краще бутильовану).

Перед споживанням овочів, фруктів та ягід їх необхідно добре промити питною водою, для споживання дітьми – обдати окропом.

Важливо суворо дотримуватися правил особистої гігієни – обов'язково мити руки з милом перед приготуванням та вживанням їжі, після кожного відвідування туалету, не користуватися загальним рушником, носовичком, посудом, жувальною гумкою тощо.

Не займатись самолікуванням. При появі перших ознак жовтяниці терміново звернутись до лікаря.

ДО  УВАГИ  РОЗПОРЯДНИКІВ  ТА ОДЕРЖУВАЧІВ  КОШТІІВ    МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ!!!

 

З 01.01.2018 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 20.09.2017 № 793 «Про затвердження складання програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» зі змінами та доповненнями,  згідно з яким втрачають чинності накази Міністерства фінансів України від 14.02.2011 № 96 та від 02.12.2014 № 1195.

Розпорядникам та одержувачам коштів місцевих бюджетів необхідно ТЕРМІНОВО подати до органу Казначейства Заяви про закриття рахунків та Заяви про відкриття рахунків за новими кодами у порядку, визначеному наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 № 758.

 


  Лист Мінрегіону
Формат: PDF | Добавлен: 04/01/2018 08:15:30
108Kb Скачать скачать

Миколаївська районна державна адміністрація доводить до відома населення, що з метою запобігання рейдерських захоплень земельних ділянок у Миколаївському районі, відділом агропромислового розвитку Миколаївської районної державної адміністрації проводиться моніторинг та опитування власників земельних ділянок сільськогосподарського призначення (встановлення низької орендної плати, підробки договорів, укладення договорів з «мертвими душами», тощо).

Всіх хто має інформацію про такі факти просимо звертатися у віддіагропромислового розвитку за т. 48-05-63, 48-05-61.

        З 25 листопада 2017 року змінюється номер Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: 116123.

       Вказаний номер є загальноєвропейським та безкоштовним з мобільних телефонів.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 № 708 внесені відповідні зміни до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 11.02.2009 № 140, та Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 № 193.

Наказом Мінрегіону України від 17.10.2017 № 272 встановлено, що одержувачами бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» є Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (далі -Держмолодьжитло) та її регіональні управління, та затверджено Розподіл бюджетних коштів між територіальними одиницями на 2017 рік.

Відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, затвердженого постановою КМУ від 11 лютого 2009 року № 140, розгляд пропозицій щодо формування переліку об'єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти, здійснюється Міжвідомчою комісією, склад якої затверджено наказом Мінрегіону від 18.08.2017 року № 212.

На цей час розпочато роботу зазначеної Комісії з метою формування переліку житлових об'єктів на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти державної підтримки.

Під час відбору об’єктів пріоритет надається об’єктам з вищим ступенем будівельної  готовності  та  вищим  класом  енергетичної ефективності.

Для розгляду пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на будівництво або добудову яких можуть спрямовуватися кошти державної підтримки по зазначеній програмі, необхідно  подати на розгляд Міжвідомчої  такі документи:  

супровідний лист;

гарантійний лист (за формою, затвердженою наказом Мінрегіону від 20.12.2011 р. №361);

графік виконання будівельно-монтажних робіт, погоджений територіальним органом Державної архітектурно-будівельної інспекції України та з яким ознайомлено місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування (за формою, затвердженою наказом Мінрегіону від 20.12.2011 р. №361);

рішення замовника про затвердження проектно-кошторисної документації з техніко-економічними показниками житлового будинку (згідно з результатами експертизи проекту будівельної документації, проведеної у випадках, передбачених законодавством);

копію першого аркуша загальної пояснювальної записки (том 1) (з повним найменуванням об’єкта);

копію документа, що дає право на виконання будівельних робіт (дозволу на виконання будівельних робіт або зареєстрованої декларації про початок виконання будівельних робіт);

копію результатів (висновку або звіту) експертизи проекту будівельної документації, проведеної у випадках, передбачених законодавством;

копію документа, що підтверджує повноваження особи, яка підписала гарантійний лист;

фотокартки об’єкта (фасадів – 2-3, внутрішніх приміщень – 2-3) в електронному та паперовому варіантах.

Детальна інформація щодо реалізації Порядку забезпечення громадян доступним житлом висвітлюється на офіційному сайті Держмолодьжитла (http://www.molod-kredit.gov.ua/) та у кожному з регіональних управлінь Держмолодьжитла.

Шановні клієнти Управління Державної казначейської служби України Миколаївського району Миколаївської області

 

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 15 листопада 2017 року № 816-р  «Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» визначив з 1 січня 2018 року пріоритетним казначейське обслуговування  через систему дистанційного обслуговування (далі - СДО) «Клієнт казначейства - казначейство».

З метою підключення до СДО запрошуємо Вас для укладання договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Разом з цим повідомляємо, що для використання СДО необхідно придбати не менше трьох носіїв ключової інформації та отримати безкоштовно в Головному управлінні сертифіковані ключі для застосування електронно-цифрового підпису.

Сподіваємось на взаєморозуміння та співпрацю.

 

  ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ
Формат: PDF | Добавлен: 09/10/2017 09:45:10
224Kb Скачать скачать
  Протокол розгляд пропозицій депутатів
Формат: DOC | Добавлен: 17/08/2017 16:36:22
46Kb Скачать скачать

ОГОЛОШЕННЯ

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-       запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-       проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-       матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-       встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

Ці рекомендації розроблено в рамках підписаних Меморандумів про партнерство Держенергоефективності та місцевої влади щодо впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

Нагадаємо, що впровадження енергетичного менеджменту дозволить досягти без додаткових інвестицій:

-       від 5 до 8% економії енергоресурсів за рахунок енергоефективної поведінки споживачів;

-       до 20% скорочення енергоспоживання за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

 

Держенергоефективності готове надавати консультації та підтримку у впровадженні систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.

У разі виникнення запитань звертатися до Ладецького Павла Михайловича - начальника Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності за тел.: 044 559-58-37.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю