Миколаївський район » Оголошення
Українська | Русский | English
Головна Новини Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО Оголошення

Оголошення

 

Шановна громадськість! 

 

         З метою повного виконання в Миколаївській області Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Миколаївською облдержадміністрацією продовжується здійснення роботи щодо виявлення символіки тоталітарного комуністичного режиму на території області. 

       У зв’язку з цим просимо Вас долучитися до роботи в цьому напрямку і повідомляти до 07 липня 2017 року за електронною адресою politika@mk.gov.ua інформацію про наявну на території області символіку тоталітарного комуністичного режиму, зазначивши:

1) вид символіки;

 

2) адресу розташування. Відповідна інформація буде узагальнена та надіслана до органів поліції для відповідного реагування. 

Дякуємо Вам за співпрацю!

Увага ботулізм

                За інформацією територіальних органів Держпродспоживслужби протягом першого тижня червня 2017 року зареєстровано 10 випадків захворювання на ботулізм, з них 2 випадки летальні. Причиною захворювання було вживання в’яленої риби.  Захворювання зареєстроване в п’яти областях та м. Києві. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей. Водночас, без надання кваліфікованої допомоги та своєчасного введення протиботулічної сиворотки, висока  ймовірність летального випадку.

         Як запобігти отруєнню ботулотоксином:

- не купувати на ринках у приватних осіб виготовлені в домашніх умовах вялену і копчену рибу, мариновані гриби, домашню ковбасу, мясні консерви;

- перед вживанням мясні консерви необхідно прокип’ятити – за високої температури ботулічний токсин руйнується;

- ковбаси, окости, буженину перед вживанням бажано проварити або бодай добре прогріти у духовці;

- мариновані гриби – промити і прокип’ятити 20-30 хвилин;

- не варто вживати овочеві консерви, що мають ознаки зіпсованості або з порушеною герметичністю;

- у жодному випадку не можна вживати здуті консерви, небезпечно навіть куштувати такий продукт, не можна давати їх домашнім тваринам.

         Пам’ятайте про підступність ботулізму – уражені продукти зберігають свіжий вигляд і запах!

         Симптоми захворювання:

Починається захворювання раптово, із симптомів ураження шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос), на фоні яких або услід за ними з’являються: подвоєння, «сітка» і заволока в очах, утруднене ковтання, хрипкість голосу, м’язова слабкість.

         Домедична допомога:

Негайно викликати швидку допомогу. До прибуття «швидкої» або лікаря необхідно промити шлунок великою кількістю води з содою – ботулічний токсин швидко руйнується в лужному середовищі.

         Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Будь-яке отруєння не проходить безслідно. Бережіть своє здоровя і здоровя близьких, а особливо дітей.

 

УВАГА ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області запрошує на роботу:

- водія автотранспортних засобів адміністративно – господарського відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; посвідчення водія категорії В; повна загальна середня або професійно-технічна освіта; стаж роботи водієм не менше 1 року.

- провідного інспектора адміністративно – господарського відділу.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта; вільне володіння державною мовою; вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку; вільне володіння ПК.

 

Документи приймаються також від інвалідів, медичні висновки яких дозволяють виконувати відповідну роботу.

За додатковою інформацією про основні обов’язки, розмір і умови оплати праці звертатись за адресою: м. Миколаїв, пр-т Богоявленський, 55-Е, каб. 803,                          тел. 58-38-76.

Адміністрація Центрального об’єднаного управління ПФУ м. Миколаєва Миколаївської області

 

УВАГА ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області оголосило конкурс на заміщення посад державної служби категорії „В”, а саме:

- головного спеціаліста відділу обслуговування громадян № 1 (на умовах строкового трудового договору) – 2 посади;

- провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян № 1 – 2 посади;

- провідного спеціаліста відділу обслуговування громадян № 2 – 1 посада;

- головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації (на умовах строкового трудового договору) – 1 посада;

- спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації (на умовах строкового трудового договору) – 1 посада;

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 – 4 посади;

головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 (на умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 5 посад;

- провідного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій            № 1 – 2 посади;

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 –   1 посада;

- провідного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 (на умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 6 посад;

- провідного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  № 1 (на умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею п’ятирічного віку) – 1 посада;

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 – 1 посада;

- головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 (на умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 2 посади;

- провідного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 – 2 посади;

- провідного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 (на умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; на період відпустки основного працівника в зв'язку з вагітністю та пологами) – 2 посади;

- провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу (на умовах строкового трудового договору: на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 посада.

З умовами проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Особам, які відповідають визначеним вимогам та бажають прийняти участь у конкурсі, необхідно звернутися особисто до відділу по роботі з персоналом за адресою:

м. Миколаїв, пр-т Богоявленський, 55-Е, каб. 803.

Довідкову інформацію щодо оголошеного конкурсу можна отримати за телефоном 58 38 76.

Адміністрація Центрального об’єднаного управління ПФУ м. Миколаєва Миколаївської області

До уваги сільгоспвиробників!

             У зв’язку з проведенням сільськогосподарських польових робіт, під час яких застосовуються засоби захисту рослин, виникають випадки масового отруєння бджіл.

       З метою попередження зазначених негативних наслідків, управління Держпродспоживслужби в Миколаївському районі наголошує на обов’язковому дотриманні суб’єктами господарювання, які використовують пестициди і агрохімікати для обробки медоносних рослин, вимог Закону України «Про бджільництво». Зокрема, необхідно не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

            Звертаємо увагу, що особи, винні у неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.

            У разі виникнення питань, за консультаційною допомогою можна звертатись за телефоном 48-41-85 (управління Держпродспоживслужби в Миколаївському районі).

До відома громадян м.Миколаєва та Миколаївської області!

         Відповідно до ст.22 Закону України «Про звернення громадян» керівники та інші особи органів державної влади зобов’язані проводити особистий прийом громадян, зокрема, за місцем роботи і проживання громадян.

         У зв’язку з тимчасовою окупацією території півострова Крим, наказом виконувача обов’язків Генерального прокурора України від 12.06.2014 №33ш прокуратуру Автономної Республіки Крим передислоковано до м.Києва.

         Протягом травня 2017 року керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим проводитимуться виїзні прийоми громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, на базі окремих регіональних та місцевих прокуратур.

         Виїзний прийом громадян проводитиметься, зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади та інших питань.

         Так, 25 травня 2017 року з 10.00 до 13.00 у приміщенні прокуратури Миколаївської області (м.Миколаїв, вул. Спаська, 28) заступником прокурора Автономної Республіки Крим Хорсуненком Олегом Володимировичем буде проводитись прийом громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596-73-57                   (Вікторія Мозгова).

Оголошено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку на 2018 рік

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області за напрямами:        

І. Відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації:

Перелік технічних завдань на інвестиційні програми і проекти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року, затвердженого рішенням обласної ради від 16.04.2015 № 9.