Головна Новини Регуляторна діяльність Адміністративні послуги Сторінка пам`яті загиблим воїнам АТО

Миколаївський районний військовий комісаріат Миколаївської області

УВАГА!!!

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ САМОВІЛЬНО ЗАЛИШИЛИ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ЧИ МІСЦЬ СЛУЖБИ, ЧЛЕНІВ ЇХ РОДИН ТА ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ, СЕЛИЩНОГО ТА СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ

МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

На жаль, попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служба.

Військове правопорушення – самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

Військовослужбовець переховуючись від військового командування, слідства за скоєння злочину з кожним днем лише обтяжує свою вину. Такий військовослужбовець все одно не зможе уникнути кримінальної відповідальності, проте таке тривале продовження протиправної поведінки може унеможливити застосування судом більш м’яких заходів кримінального впливу чи навіть звільнення від кримінальної відповідальності відповідно до Закону.

З’явлення із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину є обставинами, які зможуть пом’якшити чи бути підставою для звільнення від покарання.

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України та військова прокуратура звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією зробити перший крок для повернення до повноцінного життя і припинення ЗЛОЧИННИХ ДІЙ.

Вам необхідно повернутися до своєї військової частини чи звернутися до військового комісаріату за місцем проживання, або прибути до найближчого органу Військової служби правопорядку, де зробити зізнання та надати первинне пояснення щодо причин самовільного залишення військової частини.

Наголошуємо, що за відсутності тяжких наслідків або фактів вчинення інших злочинів, застосування до особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у ході досудового слідства ініційовано не буде, а в ході вирішення питання щодо правових наслідків самовільного залишення військової частини до уваги приймаються і інші причини та умови, що могли спонукати до дій по залишенню військовослужбовцем військової частини, включаючи збіг тяжких сімейних обставин, наявність позастатутних відносин та інші.

Також закликаємо членів родин допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку у житті та перестати критися та боязливо опускати очі перед присутніми, відновити своє чесне ім’я та впорядкувати свій життєвий шлях.

Селищного та сільських голів Миколаївського району та громадських активістів спонукати військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини або місця службу, у припиненні злочинних дій, повернутися до військових частин або прибути до Миколаївського районного військового комісаріату чи найближчого органу військової служби правопорядку. Висвітлити даний інформаційний матеріал на інформаційних стендах селищної та сільських рад.

 

Миколаївський районний військовий комісаріат (54036,                     м. Миколаїв,     вул. Одеське шосе, 40, телефон 0512-48-00-12.

Миколаївський зональний відділ Військової служби правопорядку (54030, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 30, телефон  0512-3786-53  

 

Інформацію про розміщення найближчого органу управління Військової служби правопорядку можна дізнатися по телефону гарячої лінії відповідних територіальних управлінь ВСП:

Центральне управління ВСП (по м. Києву та Київській області, телефон 044-456-47-27;

Західне територіальне управління ВСП (м. Львів), телефон             032-255-47-63;

Південне територіальне управління ВСП (м. Одеса), телефон          048-230-91-25;

Східне територіальне управління ВСП (м. Дніпро), телефон            056-247-07-55.

 

Шановні  воїни!

 

Ми вшановуємо учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери  та солдати. Багато з  них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Багато часу минуло з того з дня, коли наші війська були виведенні з Афганістану, але й сьогодні у збройних силах України проходять службу офіцери і прапорщики, які брали участь в Афганській війні. Їх бойовий досвід є цінним надбанням нашої армії.

Висловлюємо подяку воїнам-афганцям, які, змінивши військову форму на цивільний одяг, зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданній праці.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас!

Наснаги вам, здоровя, добра, благополуччя!

 

 

З повагою,

Миколаївський районний військовий комісаріат.

 

 

 

 

 

 

Шановні захисники України та ваші сімї!

 

Вітаємо з новорічними та різдвяними святами!

Від усієї душі зичимо вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими.

Бажаємо, щоб кожен день нового року повнився цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України!

 

Дай Боже Вам любові і тепла,

Добра в сім'ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В різдвяні свята, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай вся родина Ваша процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

 

 

 

 

З повагою,

Миколаївський районний військовий комісаріат.

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ В РЕЗЕРВІ

 

Система привілеїв та пільг для резервістів

 

Резервіст забезпечується безкоштовно:

·        військовою формою одягу з передбаченими для військовослужбовців знаками розрізнення, що свідчать про їх належність до резервістів;

·        харчування у військовій частині під час виконання ними обовязків служби у військовому резерві;

·        медичною допомогою.

Резервісту компенсується:

·        середньомісячна заробітна плата за той час, що він перебуває у військовій частині;

·        гроші за проїзд до військової частини та  у зворотному напрямку.

Резервісту виплачується (залежно від військового звання):

·        добові за кожен день перебування у військовій частині (від 6 до 15 грн.);

·        одноразове грошове заохочення за підсумками року (від 1600 до 3100 грн.);

·        одну мінімальну заробітну плату за місяць тим, які на день призову на збори не працюють та офіційно зареєстровані у центрі зайнятості населення ( з 01.01.2016 р. – 1376 грн.; з 01.05.2016 р. – 1450 грн.; з 01.12.2016 р. – 1550 грн.);

·        грошова виплата за 30 діб підготовки ( з 01.01.2016 р. від 2064 грн. до 1752 грн.; з 01.05.2016 р. від 2175 грн. до 2900 грн.; з 01.12.2016 р. від 2325 грн. до 3100 грн.).

Резервісту гарантується:

·        збереження робочого місця за весь період виконання обовязків служби у військовому резерві;

·        середньомісячна заробітна плата.

Резервіст має можливість:

·        просуватися по службі;

·        отримувати чергові військові звання;

·        підвищувати кваліфікацію;

·        отримувати нову військово-облікову спеціальність.

 

Миколаївський районний військовий комісаріат

 

 

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В ЗСУ

 

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком

громадян України

 

 Згідно до Указу Президента України №122/2016

       

          «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки   проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році».

        Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу"

        

 Миколаївський районний військовий комісаріат Миколаївської області  пропонує громадянам України які досягли 20 річного віку з’явитися до військового комісаріату для проходження медичної комісії щодо придатності для проходження строкової військової служби. Громадяни України будуть проходити строкову військову службу в частинах Збройних Сил України, частинах Національної Гвардії України та в частинах Державної прикордонної служби.

 

Звертаємо увагу, що відповідно до рішення РНБО введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року №744 військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в Антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях  не залучаються.

 

Крім того, Держава гарантує особам, які були призвані на строкову військову службу збереження середньомісячної заробітної платні та робочого місця на весь період служби, якщо особа на час призову була працевлаштована. Також у разі призову громадянина України на строкову військову службу виплачується одноразова допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат (орієнтовно 2 700грн.)

 

Детальну інформацію щодо проходження строкової військової служби можна отримати у МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІЙСЬКОВОМУ комісаріаті або за телефоном: (0512) 48-00-12 - відділ комплектування Миколаївського районного військового комісаріату.

  Розпорядження Про проведення чергового призову громадян Миколаївського району Миколаївської області до Збройних Сил України та інших військових формувань України у жовтні-листопаді 2016 року
Формат: DOC | Добавлен: 12/09/2016 09:21:12
140Kb Скачать скачать
  Військова частина А1688 (м. Миколаїв) проводить набір військовослужбовців за контрактом на вказані посади з відповідним грошовим забезпеченням.
Формат: DOCX | Добавлен: 12/07/2016 08:15:05
31Kb Скачать скачать

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  “бакалавр”  у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 

Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої  цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в  органах внутрішніх справ;

 

            З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ

          щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

 

 

 

 

  оздоровчий комплекс санаторного типу «Очаків»
Формат: DOC | Добавлен: 24/05/2016 11:54:31
415Kb Скачать скачать

Миколаївський районний військовий комісаріат інформує

 

Благодійна організація « Благодійний фонд Центральної Ради сотень Майдану» в Миколаївській області відкриває на Кімбурській  Косі з червня по жовтень 2016 року Всеукраїнський експериментальний  реабілітаційний цент (наметове містечко) «РОМАНТИКА» для Реабілітації та Психологічної допомоги , а саме , відпочинок для пільгової категорії, та їх сімей..(учасники АТО ,ветерани Афганістану, Великої Вітчизняної війни).

Реабілітація, відпочинок буде профінансовано з місцевих бюджетів. Для пільгової категорії які зазначені вище , отже буде безкоштовне  а саме проживання та користування інфраструктурою наметового містечка , а також реабілітаційного оздоровчого комплексу санаторного типу «ОЧАКІВ»

За більш детальнішою інформацію звертатися до Миколаївського районного військового комісаріату, за адресою,. Одеське шосе 40.,тел.(0512) 48-00-12

 

Миколаївський районний військовий комісаріат інформує

 

Дорогі ветерани!

Щиро вітаємо Вас з Днем памяті й примирення і Днем  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Нехай мир і свобода, які Ви нам подарували, будуть міцним, нездоланним фундаментом для нас і наших дітей. Здоровя Вам, сил і гордості за свою Вітчизну!

 

Воєнні дороги –

Крізь смерть і тривоги,

Ви все подолати змогли!

В боях і походах

За мир і свободу

Ви Перемогу здобули.

Уклін низький Вам, ветерани,

Вітчизни дочки і сини,

За подвиг Ваш, за Ваші рани

У пеклі грізної війни!

Якщо тебе турбує впевненість в майбутньому, тебе та твоєї родини – СТАНЬ ВІЙСЬКОВИМ ЗА КОНТРАКТОМ! 

Держава гарантує:

·         Достойну платню (солдат – від 7000 тис. грн.., командир відділення – від 7500 тис. грн., грн., заст. командира взводу – від 8000 тис грн….);

·         Своєчасну виплату коштів (з 10 по 15 число щомісячно);

·         Пенсія за вислугою років (можливість отримання пенсії за вислугою 25 календарних років, розмір пенсії вище ніж у цивільному секторі)

·         Забезпечення безкоштовними обідами у робочі дні (під час бойової підготовки у таборах та навчальних центрах – триразовим харчуванням за рахунок держави)

·         Забезпечення медичним та санаторно-курортним лікуванням (лікування в санаторіях та профілакторіях МОУ членів сімей також за пільговими цінами)

·         Забезпечення житлом (гуртожиток для неодружених та сімейні гуртожитки для одружених, або грошова компенсація за піднайом житла)

·         Безкоштовне забезпечення речовим майном (військовою формою одягу та інше.)

·         Заочне навчання за рахунок держави у ВВНЗ (починаючи з другого контракту)

·         Можливість мовної підготовки (вивчення іноземної мови за рахунок держави у ВВНЗ та за кордоном)

·         Можливість участі у миротворчих операціях та миротворчих місіях за кордоном

·         Можливість отримання офіцерського звання (військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту)

·         Перспективи та кар'єрний ріст

Кількість вакантних посад обмежено, поквапся бо завтра буде запізно!

Особам, які бажають укласти контракт на проходження військової служби, звертатися до Миколаївського районного військового комісаріату Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Одеське шосе, 40;

тел.: (0512) 48-00-12».

 

 

  Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Формат: RTF | Добавлен: 14/01/2016 11:12:36
27Kb Скачать скачать
  До відома громадян, підприємств, установ та організацій Миколаївського району Миколаївської області!
Формат: DOC | Добавлен: 11/02/2016 15:32:40
62Kb Скачать скачать
  Запрошуємо на військову службу за контрактом
Формат: JPG | Добавлен: 29/02/2016 12:12:10
243Kb Скачать скачать
  Указ Президента України № 122 2016
Формат: DOCX | Добавлен: 11/04/2016 14:41:17
16Kb Скачать скачать
  ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В ЗСУ ЗА КОНТРАКТОМ
Формат: DOC | Добавлен: 12/07/2018 07:01:23
662Kb Скачать скачать

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА В ЗСУ ЗА КОНТРАКТОМ

Миколаївський районний військовий комісаріат Миколаївської області запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої

    цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в

    органах внутрішніх справ;

 

       з метою підвищення мотивації

щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

                                   Як приклад:

Військове звання

Грошове забезпечення

в грудні 2015 р.

в січні 2016 р.

1

солдат

           2500

         7100

2

сержант

           3500

         7900

 

Детальну інформацію щодо проходження військової служби за контрактом, служби у військовому резерві можна отримати у МИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІЙСЬКОВОМУ комісаріаті або за телефоном: (0512) 48-00-12 - відділ комплектування Миколаївського районного військового комісаріату.

  Наказ про призов -2016 весна МРВК
Формат: DOCX | Добавлен: 27/04/2016 15:33:25
25Kb Скачать скачать

 

ДОРОГІ МАТЕРІ!

Висловлюємо Вам щиру людську  подяку за виховання відданого патріота своєї Батьківщини, який професійно і сумлінно  виконував конституційний обов’язок, демонстрував мужність і відвагу, високу відповідальність та професійну майстерність, роблячи тим самим вагомий внесок у підтримання боєздатності військового  підрозділу.

На Ваших добрих материнських порадах та мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров'я, безмежного щастя, родинного благополуччя, незгасної душевної молодості та успіхів у всіх починаннях.

 

З повагою, Миколаївський районний військовий комісаріат.

 

Звернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

Головна військова прокуратура роз'яснює та повідомляє, що всі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа, щодо якої командування повідомило правоохоронні органи, не буде затримана або не з'явиться із зізнанням.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин. Більш того, продовжуючи свою протиправну поведінку, така особа з кожним днем лише обтяжує свою вину і моделює ситуацію, яка в подальшому може унеможливити застосування судом більш м'яких заходів кримінального впливу у межах передбаченої законом санкції, більш м'якого покарання, ніж передбачене законом, або звільнення від кримінальної відповідальності.

Навпаки, з'явлення із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину законодавець вважає обставинами, які пом'якшують покарання, і в обов'язковому порядку повинні бути враховані як державним обвинувачем, так і судом при постановленні вироку (стаття 66 Кримінального кодексу України). Також, у кожному конкретному випадку до уваги приймаються всі причини та умови, що фактично сприяли залишенню військовослужбовцем військової частини, включаючи збіг тяжких сімейних обставин, наявність позастатутних відносин та інші.

Водночас звертаємо увагу, що розшук Національною поліцією України військовослужбовців, які ухиляються від проходження військової служби, здійснюється в обов'язковому порядку виключно після повідомлення про такий факт командуванням частини, незалежно від попередніх бойових і воєнних заслуг конкретних осіб, а також терміну їх перебування поза межами військової частини. Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становищє таких осіб, викликає кваліфікацію їх дій за іншою частиною вказаної статті Кодексу та, як наслідок, тягне за собою більш суворе покарання.

 

Військові прокурори звертаються до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину або місце служби, з пропозицією скористатися шансом повернутися до повноцінного життя і добровільно звернутися до найближчої військової прокуратури із зізнанням та поясненням причин відсутності на військовій службі. У такому випадку, за відсутності тяжких наслідків або фактів вчинення інших злочинів, застосування до особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у ході досудового слідства ініційовано не буде.

 

Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку у житті, перестати переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє.

 

З виниклих питань або будь-якої інформації просимо звертатись за телефонами та адресами:

 

044-243-44-30 (Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України, 03186, місто Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 2а);

 

044-285-44-61 (Військова прокуратура Центрального регіону України, 01014, м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8);

 

048-743-30-02 (Військова прокуратура Південного регіону України, 65012, м. Одеса, вул. Пироговська, 11);

 

032-233-31-18; 032-239-8259 (Військова прокуратура Західного регіону України, 79058, м. Львів, вул. Клепарівська, 20).

 

 

 

 

 

 

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  “бакалавр”  у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 

Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої  цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в  органах внутрішніх справ;

 

            З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ

          щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  “бакалавр”  у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 

Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої  цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в  органах внутрішніх справ;

 

            З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ

          щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  “бакалавр”  у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 

Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої  цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в  органах внутрішніх справ;

 

            З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ

          щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  “бакалавр”  у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 

Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої  цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в  органах внутрішніх справ;

 

            З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ

          щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

запрошує громадян, віком від 18 до 40 років, на військову службу у військових частинах Збройних Сил України через укладання контрактів. А також проводять відбір громадян на службу у військовому резерві. Справжнім патріотам, які зголосяться захищати незалежність Вітчизни та спокій співвітчизників гарантується стабільно висока зарплата, вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років, безкоштовне медичне обслуговування, право на безкоштовне житло, перспектива кар'єрного росту та можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем  “бакалавр”  у ВВНЗ за рахунок держави без відриву від служби.      

 

Вимоги, що висуваються до громадян що розглядаються як кандидати на військову службу за контрактом:

 

1. Вік від 18 - 40 років, а в особливий період - до 60 років;

2. Придатність за станом здоров'я;

3. Визнаних придатними до військової служби за результатам професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовленості;

4. Освіта - вища, середня - технічна, середня спеціальна, повна або базова середня (в особливий період базова загальна середня освіта);

5. Позитивна характеристика з останнього місця роботи, навчання або служби;

6. Наявність відповідної військової спеціальності або спорідненої  цивільної освіти;

7.Відсутність судимості та перебування на відповідному обліку в  органах внутрішніх справ;

 

            З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ

          щодо проходження військової служби за контрактом з 01 січня 2016 року суттєво збільшене грошове забезпечення для  військовослужбовців.

 

В області постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності гральних закладів

Голова облдержадміністрації Микола Круглов доручив начальнику Управління МВС України в Миколаївській області Михайлу Слєпаньову терміново вжити заходи щодо незаконної діяльності сімнадцяти залів гральних автоматів, які розміщені в межах міста Миколаєва (з посиланням на адреси та назви зазначених залів).

В області постійно вживаються заходи, спрямовані на виявлення та припинення діяльності гральних закладів

Голова облдержадміністрації Микола Круглов доручив начальнику Управління МВС України в Миколаївській області Михайлу Слєпаньову терміново вжити заходи щодо незаконної діяльності сімнадцяти залів гральних автоматів, які розміщені в межах міста Миколаєва (з посиланням на адреси та назви зазначених залів).

Всі новини області →


-->